Вражає аметисту

Легенда цього каменю вважає, що грецький бог сп’яніння, Діонісій, колись був ображений смертним і присягнувся помститися на наступний смертний перетину його шляху. Аметист, прекрасна діва, яка була на її шляху, щоб віддати належне богині Діані, виявився наступний смертним шлях Діонісія. Щоб врятувати її від жорстокого нападу Діонісія, богині Діани виявилося Аметист в кристал статуя якого почервонів від сліз Діонісія в покаянні при вигляді статуї. Це як камінь набуває свою назву.

Аметист відзначається як ідилічні перлина для використання в ювелірних каменів дизайнерами завдяки своїй королівської варіації кольору, розміру і форми і великий діапазон тонів від блідо лаванди до темно-фіолетового. Його популярність в індустрії ювелірних каменів також може бути пов’язано з його скромною ціною, за великої кількості у всіх частинах світу, що робить його доступним для любителів ювелірних виробів і твердість від 7 до полегшити процес турботливим.

Як остаточний вибір на ювелірній справі, аметист часто знаходить свій шлях в дорогоцінний камінь кільця і ​​підвіски, як камінь пасьянсу. Сережки з дорогоцінним камінням, в основному Danglers, з прекрасним пересипати аметисту з діамантами або іншими коштовними каменями сорти набирають заглядає в популярності останнім часом.

Крім його використання в якості декоративного каменю в ювелірних каменів, аметист також має тверду нішу в медицині і, як вважають, дарував з чудодійною силою. Вважається, що аметист приносить удачу у війні і полюванні, виганяє злих духів і надихає інтелект. Він згадується як дорогоцінний камінь дружби і Камінь в лютому місяці.