Навіщо інвестувати в золото в злитках

Ви ставите питанням, чому інвестувати в золоті злитки? У цій статті, ви відкриєте для себе необхідну інформацію, а також поради та рекомендації для створення багатства успішно!

Найголовніша причина інвестувати в золото полягає у створенні багатства або досить стабільними багатства. І це добре.

Розглянемо всі різні види інвестицій. Вони несуть у собі різні ризики. Акції для прикладу дуже мінливі, і тисяча доларів інвестицій, ймовірно, зміниться хвилин після її купівлі.

Акція може піти вгору або вниз, і це робить запаси дуже ризиковану інвестиційну стратегію, хоча я зробив це сам, і є одним з найважливіших довгострокових багатства, це, безумовно, вимагає здатності розуміти ризики бачачи волатильності.

Золото в злитках, хоча це зовсім інший вид інвестицій. Коли ми вважаємо, що в порівнянні з готівкою, вона робить все відмінності.

Тримати $ 1000, а те, що у вас є через рік, швидше за все, $ 995. Інфляція викликає це, і показує, що грошові кошти самі по собі не є хорошою стратегією. Тому деякі люди покласти ці гроші в банки і отримувати відсотки.

Якщо врахувати інфляцію, грошей ви робите не так багато, насправді він просто тримає його вище того, що інфляція. Таким чином, приріст є, однак, це не велика, і мати велике зростання і безпеку нам потрібна надійна інвестиція.

Золото в злитках такої інвестиції, тому що золото зазвичай піднімається, і дає вам можливість заробити гроші. Зрозумійте, що золото не зробить вас багатим.

Насправді золото є лише способом забезпечити багатство. Ціна на золото не те, що летючі, і було зростання в довгостроковій перспективі.

Що це означає, що він може зробити велику інвестиційну стратегію додаткового. Так скільки інвестувати?

Перше, що слід пам’ятати, що інвестування 100% ваших грошей в золото не мудра ідея. Він не буде рости багато, тому те багатство потім вирощували на набагато більш низькою швидкістю, ніж могла б. Отже, давайте його вище.

Інвестування в суміш золото, акції, банки, облігації, нерухомість всі хороші інвестиційні стратегії. Однак співвідношення є те, що має важливе значення.

Коли мова йде про золото, моя пропозиція повинна інвестувати 5% або менше. Це призведе до стабільних портфелем багатства. Є й золоті зливки, які можуть бути правильний розмір на суму грошей, яку ви маєте в наявності.

Золото в злитках приходить в кількостях, як малі, як 1 грам, тому все, що сума, яку необхідно, ви можете бути впевнені, що знайдете. Так що більшість із золота, і побудувати багатство.

Як є різних розмірів, гарною новиною є те, що з плином часу, ви можете додати в свій інвестицій, щоб отримати вид сховища золота, що ви хочете мати.