Послуги оцінювача ювелірних виробів

Ювелірні вироби оцінювачів може надати цінні послуги людей, які володіють діамантів і ювелірних виробів, або перебувають у процесі купівлі діамантів і ювелірних виробів.

По-перше, оцінювач ювелірних виробів може визначити свої коштовності, щоб матеріал, якість, майстерність, стану та інших характеристик, які впливають на вартість елемента. Наприклад, алмази, які виглядають, очей може мінятися залежно від кольору, чистоти, вирізати, флуоресценція, вимірювання і довговічність. Всі ці фактори, які унікально ідентифікують один алмаз від одного і можуть призвести до значення один камінь, щоб бути більш ніж удвічі більше, ніж інший, навіть якщо вони є ідентичними неозброєним оком.

По-друге, оцінювач ювелірних виробів може оцінити вартість ювелірного виробу. Визначення значення можуть змінюватися залежно від цілей оцінки. Наприклад, оціночної вартості могла бути зовсім іншою, якщо метою є: 1) продажу товару, 2) придбання товару у продавця, 3) страхування товару після покупки, 4) врегулювання мінівен, 5) розподіл власності при розлученні , або в якості свідка-експерта в судовому процесі.

По-третє, оцінювач ювелірних виробів є свідком існування майна. Це важливо, в процесі подачі страхового відшкодування за втрату пункт, де доказом може знадобитися, що ювелірні вироби існували в певний момент часу, і був у певному стані. Тому оцінювач повинен наполягати на розгляді ювелірні вироби пункту при оновленні страхова оцінка.

По-четверте, оцінювач ювелірних виробів можуть надати консультації щодо того, довговічність, зносостійкість, і ремонт ювелірних виробів. Ювелірні вироби з металу і дорогоцінних каменів може сильно варіюватися в їх твердість, міцність, і стійкість до тепла і хімічних речовин. Тому що оцінювач має професійну підготовку (тобто вищої геммолог) і не бере участі в продажу товару, вони можуть забезпечити неупереджений рекомендації, засновані на їх досвіді.

При виборі оцінювача ювелірних виробів, зрозуміти, чому ви шукаєте послуги оцінювача ювелірних тому ви можете вибрати кращого постачальника цих послуг. Професійних оцінювачів ювелірних виробів встановлюють свої збори на основі погодинної ставки або для кожного пункту, а не як відсоток від оціночної вартості. Оцінювачів, які є ефективними і високі комп’ютеризовані часто забезпечують більш низькі ціни на послуги, ніж ті, хто виконує ту ж задачу, але в два рази довше, щоб їх виконувати.