взяти вбрання від гарного до великого з коштовностями

Якщо ви хочете дивитися казкові з голови до ніг (а хто ні?), То ви хочете, щоб переконатися, що ваш наряд в комплекті з безкоштовним ювелірних виробів і аксесуарів, які дійсно допоможе вам світить. Торік, мода була трохи парні вниз, але в цьому році, це все про сміливих і яскравих отримати-мені непоміченими штук. Ось деякі з наших улюблених пропозиції коштовності, щоб піти з вашої нинішньої весни і влітку основи:

Сарафани і топи – з бісеру намиста і браслети у веселці кольору чудово виглядають з простим випадковим сукнях і танків. Купа їх і змішувати і поєднувати намисто комбінацій для богемний шик Вібе. Це все про шари і створення унікальних комбінацій примітно. Спробуйте негабаритних пару обруч сережки з ніжними вирізи або великих форм обговорення, щоб привернути увагу до вашої ключиці.

Ночі на місто – одягатися чи оновлюють вашу ДТЛ (маленьке чорне плаття), додати заяву намисто з великими дорогоцінними каменями, кристалами або бісером. Шляхом додавання яскравих квітів цитрусових, як і зелений лайм, лимонно-жовтий або яскраво-рожевий, ви створите абсолютно новий наряд. Тримайте все прості аксесуари і нехай заяву шматок бути в центрі уваги.

Пляж і відпустку наряд – Подивіться на ювелірні вироби з натуральних матеріалів, таких як дерево, пробка, шкіра і замша. Ви можете знайти деякі великі цукерки кольорові намиста з бісеру браслети і друковані, що буде оживити нейтральній кольорові вбрання. Розглянемо етнічного стилю ювелірних виробів в яскраві кольори для досягнення максимальних результатів.

Повсякденна п’ятницю – Не бійтеся качати оберемок браслети або весело намисто з блузкою і індивідуальні селянські деніму. Навіть якщо ви повинні носити костюм, вибирайте цікаві сережки краплю або декількох ниток перлів кольє. Те, що ви робочий дівчина не означає, що потрібно втрачати почуття моди у двері!

Що б ви вирішите носити в цьому сезоні, переконайтеся, що ви закінчуєте його з барвисті прикраси, які зроблять ваше вбрання незабутнім.