дроту, обгорнуті ювелірної

Накрутки дроти є технікою виробництва ювелірних виробів з використанням різних Покажчики дроту без необхідності паяти.

Коли я роблю ювелірної дроту, обгорнуті

Я використовую тільки стерлінгів і чистого срібла або 14-каратного золота заповнені дроту. Позолоченою вважається ювелірної життя, набагато більш високої якості, ніж яскраво-червоний колір або металевого дроту, виготовлені з труб чистого каратного золота і заповнити або латуні, міді або срібла, вона призначена для носіння і тривати саме так, як тверде золото і ювелірні вироби, якщо піклуються більше, ніж здатні бути винесено як реліквія штук.

Я використовую якість АА і вище розріз підвіски в моїй дроту обертається ювелірних дизайнів і досить часто це краса каменів, які я використовую, яка надихає частину. Я також використовую виготовлена ​​ланцюг і високоякісного срібла і золота заповнені висновки зроблені як заводські, так і ремісника зробив.

Мені дуже подобається використання Karen Hill Tribe срібні кульки і висновки якої я Source Direct з Таїланду на основі справедливої ​​торгівлі і постачальником ремісника скляних бус, зроблених художниками скла тут, у Великобританії. У частині я, як правило, кредитує ім’я кожного художника, вони роблять такі дивовижні роботи. Я продовжую використовувати ноутбуки та мистецтва і музики і всіляких інших впливів у моїй роботі. Мене часто натхненні зміною пір року і те, як вони вигравірувані на моєму оточенні.

Я також взяв натхнення з історії, одна з моїх колекцій заснована на персонажів з захоплюючих скандинавської міфології. Натхненням для моїх ювелірних дріт загорнута виходить від всіх навколо мене. Я живу на околиці району озера таким чином, море і озера і гори навколо. Зараз я працюю на сезонні конструкцій навесні, а також планування та єгипетському стилі ар-деко тема для моєї літньої колекції. Зазвичай я починаю, щоб мої шматки з кадру на основі раніше ескіз із записника, потім обернути кадру в дуже тонкого дроту, фіксуючи дорогоцінні камені на місце, як я йду. Виготовлення дроту, обгорнуті Jewllery є досить складним і трудомістким способом отримання вишуканих прикрас. Якщо шматок дроту, обгорнуті вона ніколи не може дійсно бути скопійовані котушки для котушки. Ви можете бути впевнені, що навіть якщо ви попросили копію раніше шматок вона все одно буде справді єдиний у своєму роді і зроблений спеціально для Вас.