кільця пупка бачити і збільшити в стилях

Мало того, що кільця пупка стають все більш популярними, але вони стають все більш креативними, а також. Це не те, є тільки основні вигнутою штангою з двома м’ячами більше!

Кільця пупка доступні з різними штанги і прикраси. Найбільш поширений і найменш дорогий, як і раніше не-обірвані, але це не означає, що вони нудні. Ви можете придбати пірсинг на пупку з різних дорогоцінних каменів і ювелірних виробів, кольорів і форм, і навіть ліцензію логотипи та бренди, як професійні спортивні команди і Playboy.

Пуп кільця, які звисають розширюються в більш творчі проекти, а також. Вони більше не завжди проста коштовність звисають з простою пов’язаний штангою. Є ланцюгів і дорогоцінних каменів і ювелірних виробів, і кожен йде з творчим вибір конструкцій. Ви можете знайти пупка кільця, які включають в себе довгий ланцюжок, який обертається навколо ваших відходів або навіть з’єднується з іншими пірсинг. Обірваних порція може бути менш ¼ дюйма довжиною аж до 1 ½ дюйма довжиною і більше.

Якщо ви хочете оновити від традиційних НЕ-обірваних штангу, але не зацікавлені в довгостроковому бовтається, є ще варіанти для задоволення ваших потреб. Останнім часом “зворотного кільце пупка” став напрочуд популярним стилем. Цей стиль пупка кільце входить в пупок таким же чином, але замість того, декоративна частина звисають з нижньої частини штанги, вона простягається від вершини. Це, як правило, бути стаціонарним, а не вільно рухається, але це творчий спосіб розширити свій пірсинг на пупку стилі.

Інший спосіб висловити свою художній стиль, щоб носити ці кільця живота не є, а обірвані, але забезпечують розумний спосіб додати талант “Спіраль пупка кільце.»: Вони крутять! Конструктивні особливості 14 GA 16 або GA штангою що спіралі, а не криві. Схоже, що це як частину весни, але це не розширюватися і стискатися. Як правило, два 3мм кулі прикріплені, по одному на кожному кінці, і вони можуть бути будь-якими з блискучої пластикової блискучою титану.

Ніколи більше ви повинні відчувати, що ви можете тільки вибрати один з двох стилів пупка кільця. Для кожного стилю власника пупка кільце, то це стиль пірсинг на пупку.