догляд за тонка білизна

Це займе трохи турботи, щоб зберегти ваш білизни шукає своїх кращих і міцного як можна довше. Догляд за білизною правильно забезпечить багато років зносу. Дотримуючись наведених нижче, ви можете допомогти вашому білизна виглядати так добре, як в той день ви його придбали.

робити,

1. Виробники завжди надають теги пояснюючи належної процедури для турботи про вашій білизні. Слідкуйте за своїми рекомендаціями та пропозиціями, так як вони знають, що краще для їхнього продукту. Ось декілька загальних інструкції по догляду, якщо ваш тег недоречні:

• Обережно промити білизну в холодній воді руками
• Ретельно промити
• При митті білизни на машині, використовуйте холодну воду на ніжний цикл
• Використовуйте мішок миття і завжди мити різних кольорів окремо
• Переконайтеся, що всі гачки, кріплення, блискавки або пряжками упорядковуються, як це легко для них, щоб зловити на інший одяг.

2. Для власника білизну, мити мішок дуже важливо для використання при митті інтимної одягу. Мити мішок тримає ваші делікатеси з крутясь і не зачепився за інші предмети одягу. Ви можете придбати ці онлайн або в аптеках і більшості універмагів.

3. Завжди, сушити білизну, помістивши його квартиру і від прямих сонячних променів. Якщо ви знаходитесь в поспіху і абсолютно повинні використовувати сушарки для білизни, використовуєте мішок миття та налаштувати апарат на сушити в пральній машині на пологих циклу. Температура повинна бути встановлена ​​на холодний або низькою.

4. “Тільки суха чистка” означає саме те, що він говорить. Знову ж, виробник порекомендувати вам кращий спосіб зберегти вашу білизну, дивлячись кращому вигляді. Якщо ви спробуєте пральна “тільки суха чистка” деталь, то ви, ймовірно, буде дуже розчарований в результаті.

5. Знайдіть правильне миючий засіб для білизни, призначеної для прання. Є величезна кількість мила і тонкого очищення продуктів, з яких можна вибирати. Ви хочете зберегти ваші тонкі тканини, делікатний.

Етикет

1. Чи не мийте тонке нижню білизну без належного сумку мити, так як вони опинилися перекручені і витягнув з форми.

2. Не відбілювати або замочити білизну. Відбілювання зникнуть ваші делікатеси.

3. Не використовуйте звичайні миючі засоби Пральня, тому що вони занадто суворі.

4. Не використовуйте фен, якщо ви не дійсно в безвихідному становищі. Переконайтеся, що ви використовуєте мішок миття, щоб він не заплутати. Лінія сушки може розтягуватися і складки більшість пунктів – всього сушити елементів квартири.

5. Чи не кладіть делікатесів на сонці, щоб висохнути, як вони будуть зникати.

6. Не прасувати білизну. Але, якщо у вас немає іншого вибору, використовуйте ніжний рівень пароутворення і не торкайтеся до матеріалу.

З особливого догляду, ваша білизна буде залишатися красивою на довгі роки. Хоча це може здатися трохи часу, щоб витрачати кілька хвилин у догляді за делікатеси, ви будете вражені тим, додатковий знос, що ви отримаєте від вашого улюбленого білизни.