Кейс ювелірних виробів і каменів

Кейс Ювелірні вироби були більше, ніж за деякі дев’яносто років. Проста ідея двох інноваційних братів, Сіль і Едмунд Кауфман з Редінга, штат Пенсільванія поступилися на початку Кей. Вони відкрили первинний Кей ювелірні вироби з вашого кута меблів погляд належать їх батька.

Спочатку, Кей продавав деталі осторонь від ювелірних виробів. Деякі з їхніх вихідних продуктів складається з очок, електронні бритви, музичні контейнери упаковки ювелірних виробів, виробів зі срібла набори, побутова техніка, а також радіо. Але потім, в міру виправлення внесені, Кей зосереджений для ювелірної корпорації.

Володіння прикраса конкретної інформації разом з тими з ваших дорогоцінних каменів, не просто визначено служити прикрасою весь організм, але може бути навіть вираження індивідуальності.

Знай свого Gemstone. Дорогоцінних каменів, які можуть бути більш зазвичай відомий як каменів, кришталево фрагментів серце землі. Ці фрагменти зменшити, форми, полірований, а також квітів розширена для створення прикрас або ювелірні вироби.

Коли ви народилися в січні, Гранат ваш дорогоцінний камінь. Гранат приходить майже в веселку відтінків, варіюється від темно-фіолетового до помаранчевого і розкішних золотистих тонах, еластичною фіалки і лаванди, і яскравих зелених. Цей камінь вважається реклама вірність, щирість і відданість. Аметист буде дорогоцінний камінь за лютий. Це дійсно червона напруженості кварцу від світло трохи рожево фіолетового до рожевого винограду процвітаючою. Аквамарин для з нас народився в березні. Як його контакту позначає його, цей дорогоцінний камінь має забарвлення ваших відповідних море і легенда свідчить, що цей скарб русалок. При видобутку і вирізати найбільш аквамарини зеленуватий відтінок. Щоб отримати чистий колір синій, каменів збільшився на опалення. Алмази цінуються за свої блиск, чистоту і елегантність. Це дійсно дорогоцінний камінь у квітні. Diamonds отримала свою період часу через «Адамас» грецького фразу, яка непереможна способами або не піддається руйнуванню. Значення діаманта прийняли рішення його вирізати, ясність, тіні і карат.

Дорогоцінний камінь травні представлена ​​Emerald. Смарагд зазвичай пов’язаних з відродженням і достатку через його багатих природних колір, який часто приносить в мозок фарби весни, символізує регенерації повсякденному житті і надії нових шансів. За червень, це може бути Pearl. Перли може бути екологічними або культивовані. Перли, на відміну від інших дорогоцінних каменів розроблені повсякденному житті організмів, наприклад, устриць і молюсків. Всупереч переконанням, що перли створюються білий, забарвлення перлів змінюється. Вона варіюється від шампанського червоний, жовтий, золотий, лаванда, сірий і чорний. Перлиною липня є рубін – камінь тліючої диск і ентузіазм. Протягом більшої частини документа повідомляється, рубін продовжує бути зображений, тому що найкорисніші. Це може бути як вважають, мають можливостями, щоб розпалити потрібно і заохочувати розумних інтелекту.