Як вибрати діамант

встановити бюджет

При покупці алмазів це дуже легко захопитися. Перед тим, як почати покупки визначити бюджет. Тільки ви можете вирішити, яку суму зручним для Вас. Але пам’ятайте – Алмази є дорогими

знаю 4C про

Протягом багатьох років алмаз фахівці розробили стандарти для порівняння та оцінки алмазів. Ці стандарти більш відомий як 4 C – вага в каратах, колір, чистота і Cut – які в сукупності впливають на зовнішній вигляд і цінність алмаза. Значення алмазу залежить від їх рідкості. Навіть найменші відмінності може зробити величезну різницю у вартості. Перед покупкою алмазів ви повинні взяти час, щоб дізнатися, що характеристики впливають значення діамантів. Тільки тоді ви зможете вирішити, який з 4C про – вага в каратах, колір, чистота і Cut – найбільш важливі для вас. Прагніть до камінь, який пропонує найкраще поєднання 4C о.

Виберіть форму, яка вам подобається
Найпопулярніші форми Сьогоднішній раунд, але алмази бувають багато привабливих форм.

Виберіть колір вашого алмазу
Пам’ятайте, що різниця в кольорі хвилину, але ціна не є.

вибрати ясності

Більшість алмазів мають огріхи і включень. Ці включення, що робить ваш унікальний алмаз. Діаманти оцінюються за 10-кратному збільшенні, так що ви могли б думати двічі, перш ніж платити, підвищена чіткість, які не можуть бути видні неозброєним оком.

вага в каратах

Очевидно, кожен прагне придбати як великий алмаз наскільки це можливо. Пам’ятайте, що великий діамант не завжди красивий діамант. Переконайтеся, що ви не скомпрометували занадто багато на інших 3C, перш ніж вибрати ваш діамант. Будьте особливо обережні на зрізі діамантів. Погано діамант втрачає вогнем і блиском, тому більше схожий на шматок скла.

Пошук для Вашого ідеального алмазу

Просто введіть критерії пошуку в нашій простий у використанні пошукової алмаз, і ви будете на шляху до покупки красивий діамант.

Якщо у вас все ще є сумніви про замовлення ваш діамант, відвідайте наш веб-сайт: http://www.diamondsafe.com, і наші штатні GIA Вища геммолог і Алмазний випускник буде робити все можливе, щоб надати вам всі ваші потреби алмаз.