Як купити діамант

алмаз факти

Перші алмази були здобуті в Індії понад 2800 років тому. Алмазов, які ми знаходимо сьогодні все дуже старі. Насправді, більшість з них 900 000 000 лет або більше, з найстарішим відомим алмазним 3200000000 років. Як сніжинки, кожен алмаз абсолютно унікальним. Там немає двох алмазів, які точно так само.

Є багато речей, які слід враховувати при навчанні, як купити діамант, і ви ніколи не повинні поспішати з покупкою алмазів без попереднього робити невелике дослідження про те, як алмази оцінюються.

“4 C”

Кожна людина має багато речей, щоб розглянути, визначаючи, як купити алмаз. У всьому світі, ювеліри використовують “4 C”, як спосіб опису вартості алмазу. Якщо ви хочете дізнатися, як купити алмаз, вам потрібно дізнатися, що саме 4 C, і як кожен аспект сприяє вартості алмазів.

4 C є вирізати, ясність, карат і колір.

Як купити діамант на основі Огранка: Огранка діаманта описує, як ремісник кути дорогоцінних каменів, щоб найкращим чином відображають світло через діамант, змушуючи його іскритися. Якість різання виявляє красу алмазу і робить його більш цінним, в той час як погано діаманта буде продаватися за ціною менше, тому що це не настільки блискучою або блискучою.

Як купити діамант на основі ясності: ясність алмаз відноситься до, як ясно алмаз, коли ви дивитеся через нього. Ідеальний алмаз рідко, більшість мають включення і недоліки, хоча багато хто не можуть бути видні без збільшення. При погляді на алмазний для ясності, подивіться, якщо є темні плями на слизовій поверхні алмазу.

Як купити діамант на основі Карати: великі діаманти коштують дорожче, чим менше діамантів, навіть якщо загальне каратів алмазів ті ж. Наприклад, жодного карата буде коштувати вам більше, ніж три діамантів у кільці, які складаються в один карат. Це тому, що великі діаманти є набагато більш рідко можна знайти. Коли алмази ріжуть, вони втрачають близько половини від їх розміру.

Як купити діамант на основі Колір: фактичний колір алмазу особистих переваг. Але діаманти, які безбарвні, відомі як білі діаманти самі рідкі, і тому коштують дорожче. Алмази також входять в різні відтінки, включаючи жовтий, зелений, синій і рожевий, серед інших.

сертифікатів та атестацій

На додаток до розуміння, що потрібно шукати щодо 4 C при навчанні, як купити діамант, ви також повинні навчитися читати сертифікати, які описують інформацію про піші алмазу і, можливо, є якісь алмазів ви зацікавлені в професійному оцінили незалежною організацією. Ви можете не погодитися з оцінкою виконаної ювелір з тієї простої причини, що вони є упередженими і може оцінити діамант за кілька вище, ніж це фактично стоїть для того, щоб отримати більше грошей за продаж алмазів.