алмази і що з ними робити

Діаманти аллотропией вуглецю, чия твердість і високою дисперсією світла роблять його корисним для промислового використання і ювелірних виробів.

Алмаз в перекладі з грецького означає “неможливо приручити”. Алмази знаходяться в основному в центральній і південній Африці, хоча значних джерел мінеральної були виявлені в Канаді, Росії, Бразилії та Австралії.

Є синтетичних алмазів і природних алмазів.

Існує щось такого особливого про діаманти, і вони настільки цінні, що люди намагаються зробити їх протягом тривалого часу.

Синтетичні алмази були вперше виготовлений в 1953 році в Стокгольмі, Швеція на ASEA, великі електричні компанії Швеції виробництво. Тиск підтримувався в межах пристрої, за оцінками, 83 000 атмосфер протягом години, щоб справити ці діаманти.

Тепер здається, що це можна зробити алмази в лабораторії настільки досконалий до тієї ж атомної структурою, Де Бірс, великий алмаз, консорціум у світі, не злякається.

І ви знаєте, що ці алмази можуть бути зроблені і продані з прибутком.

Очевидно є тільки в Росії 5 лабораторій з виробництва синтетичних алмазів, які мають однакові атомні структури, природні алмази, але з однією відмінністю, вони занадто досконалі.
Вони мають ті ж характеристики, як справжні діаманти, той же твердість, так само провідністю, такий же іскри.

Різні типи синтетичних алмазів:

2 різних процесів в даний час використовується для виробництва синтетичних алмазів:

Найстаріший процес використовує тиск, багато чого з нього, і вуглець.

Оскільки алмази вуглецю, зрештою люди змогли зробити алмази таким чином, але ці алмази були легко відрізняються від природних алмазів.

Спочатку, тиск процесу була розроблена і GE, в розрізі основних виробників, в набагато більших масштабах.

Існує також кубічної системи друку.

Новітній процес насправді росте алмазів шар за шаром, як хімічний процес і називається хімічне осадження парів.

Цей процес дозволяє багато нових застосувань для алмазів, які в минулому раніше були або занадто дорогими для реалізації або занадто важко зробити.

Найбільш важливою характеристикою зростання алмазу методом Хопф є можливість контролювати властивості алмазу, отриманого.

Алмази в даний час використовуються для металорізальних верстатів, особливо для кольорових сплавів. CVD алмаз також має застосування в електроніці. Провідні алмазу була продемонстрована в якості корисного електрода при багатьох обставин.

Алмази також використовується в якості пристрою виявлення радіації. Алмази також застосування як напівпровідників, тому що алмази можуть бути забруднені домішками.

Алмаз є ідеальним матеріалом. Він може використовуватися в комп’ютерах, щоб запускати їх на швидкостях, які б розплавити небудь на ринку сьогодні.

Алмази можуть також замінити рубіни зробити лазери екстремальної потужності.

Алмази можуть бути використані як запам’ятовуючі пристрої, які можуть бути настільки малі, щоб дозволити мобільний телефон, щоб вписатися в години і док для зберігання 20 000 фільмів.