блимати fashionwhat майбутньому буде, якщо хтось сказав вам, ваш смак моди не на одному рівні з

Що трапиться, якщо хтось сказав вам, ваш смак моди не на одному рівні з тими, хто не дбає про моду? Ви були б образив або навіть трохи спантеличений, чому це було так? Ви можете сплатити понад тисячу доларів за вбрання, і ніхто не буде коментувати це? Як це можна змінити? Що зробить ваш смак моди відрізняється від інших? Існує новий стиль в місті, і це прикраси на одязі. Простіше кажучи це, ви підганяє одяг ви носите.

Коли я був у Сеулі, Корея, я бачив багато людей, які намагалися на капелюхах, які мають ювелірні вироби прикріплені на них. Я думав, що це, можливо, був кліп на сережки на ці капелюхи. Прикріплення ювелірних виробів, які додадуть трохи більше аромату на ці капелюхи було те, що я ніколи не бачив. Це спеції його, надавши йому блиск мерехтять. Вона приносить моду на абсолютно новий рівень. Уявіть собі, коли, гуляючи і ваші ювелірні вироби чіпляються разом зробити мелодійний звук. Як милою б це було?

Ювелірні вироби можуть також використовуватися на кнопку падінь. Замість того, пластикові кнопки, можна мати CZ кільця на їх замість цього. Це буде мода майбутнього. Люди постійно намагаються збирати речі і робить речі краще. Той, хто володіє автомобілем потрібно буде тримати його в якості найбільш свіжі моделі. Вони будуть прагнути мати швидкий двигун і яскравих вогнів. З іншого боку, мода може бути просто, як вимагають, щоб люди намагаються йти в ногу. Вони хочуть нові кубічні кільця цирконію, який можна прикріпити на як кнопка або у вигляді кнопки.

Це може бути трохи дивно на перший, але людські істоти визнав адаптуватися. Вони готові спробувати щось нове. Це унікальність, що люди хочуть придбати. Це займе трохи більше часу, перш ніж світ буде знати про це. Не всі ювелірні вироби визначено носити людини, але замість цього на одязі. Люди будуть безсловесні і струшують, як модно моди може стати.