гарячі стилі в цьому році перлове намисто струнка, легка, і жіночий

Саме наприкінці 2008 року вже! Час летить! Мода в промисловості коштовностей перлів також змінюється так швидко. За останні 6 місяців, я виявив, що використовував, щоб бути популярною фантазії перловими намистом стилю ставали все менш і менш активно, і на зміну їй інша тенденція: перлові намиста, стають більш стрункими, легше і більш жіночною.

Стрункі: дуже тонкий ланцюга в поєднанні з середини до великих розмірів кулон перлина є загальним стилем, я можу знайти в цьому році. Це тонкий, але це не означає, що це просто. Справді, дизайнери повинні приділяти більше зусиль, щоб спроектувати такі стрункі але захоплюючий намисто. Я перебуваю під враженням цього пункту: два ряди дуже тонких платинових ланцюгів з’єднані 5 алмазів моделі квіточка, і біла 13-13.5 South Sea Pearl з постом підвіска квіточка платини знаходиться в середині.

Світлана: традиційні нитки перлів іноді дають відчуття тяжкості. Цього року, багато з них стали настільки світло, тому що вони два рази збільшити вагу, і я називаю їх “напів-нитки перлів» або «напів-перлина ланцюг”. Причина в тому, що вони не традиційно натягнуті рядками, але тонкими металевими ланцюгами із золота, срібла або платини. У цілому намиста, перли не збудовані один за іншим, але кожен дві перлини розділені металевим ланцюгом. Перлин у намисті всіх малогабаритних близько 4 мм. Зараз відчуваю їх, ви не думаєте, що вони просто ідеально підходить для наступаючого літа?

Жіноча: цього року з деяких причин, перлові намиста з квітковими або серцевої моделей завжди зловити мої очі. Може бути, просто тому, що вони знаходяться в моді, але я не наркоман способу. Я пішов у ювелірний магазин вчора. Я взяв дуже проста біла золотий ланцюг прикрашають три великі білі 7мм перли і три троянди візерунками. Це була проста, але настільки інтригуючою! Я спробував його. Магазин жіночий посміхнувся мені і сказав: “Це дуже жіночні намисто. Ти такий ніжний і чарівний з ним. “Я, нарешті, зрозумів, чому мені подобається цей стиль намисто стільки — тому що це так жіночно. Яка жінка не хоче виглядати жіночно і чарівною?

Скоро зима дуже скоро, коли я вибираю перлове намисто, я зупинюся на стрункі, легкі і жіночого стилів. Як щодо вас?