діамантову обручку-хау, щоб знайти той, який ви леді заслуговує

Ми не можемо думати про залучення без діамантову обручку. Не дарма любові не може бути більш сентиментальним і романтичним, ніж діамантову обручку. І якщо ви плануєте запропонувати свою подругу і шукаєте ідеальне кільце з діамантом, то ви повинні тримати деякі речі у вашому розумі.

якість

Ви завжди повинні купити кільце з діамантами хорошої якості, бо це символ довічне зобов’язання. І ви можете визначити якість алмазу ясності і розрізу. Взагалі з алмазами ніяких недоліків вважається досконалим. Але це дуже рідко можна знайти і дороги теж. Але ви можете знайти багато варіантів, які можуть бути не досконалим, але може бути правильним вибором для вашого обручки.

Cut інший найбільш важливий фактор, який необхідно враховувати, тому що вона визначає блиск і блиск алмазу. Ви можете знайти широкий спектр скорочень кільце з діамантом, але до вибору ідеального одним необхідно враховувати спосіб життя, уподобання і форму руки вашого партнера. Беручи до уваги розмір і форму руки вашого партнера ви можете знайти ідеальний крій для вашого діамантову обручку.

колір

Ви повинні вибрати правильний колір для вашого кільця з діамантами. Зазвичай безбарвний, прозорий, майже безбарвний або білі діаманти дуже популярним вибором для кільця, але якщо ваш коханий колір, то ви можете купити кольорові діаманти для вашого кільця. І якщо ви шукаєте кольорові діаманти то вам пощастило, тому що сьогодні на ринку можна знайти безліч кольорових діамантів, і ви можете легко вибрати улюблений колір вашої дамі для вашого кільця. Але сьогодні одна з найбільш популярних варіантів в діамантову обручку рожевий алмаз.

карат

Каратах є вага алмазу. Але, як ми всі відомо, що алмази є щільними це означає, що маленький діамант також може важити більше. Завжди пам’ятайте, що карат може визначити значення діамантову обручку. Якщо ваш діамант має більше карата то ціна буде вище.

Але ви ніколи не повинні дотримуватися тільки цього чинника, необхідно враховувати й інші фактори, які можуть зробити ваше кільце виглядати красиво, такі як скорочення. Зріз алмаз не тільки впливає на вагу, але його зовнішній вигляд теж. Завжди пам’ятайте, що скорочення може зробити камінь вищого карат виглядати менше зрівнятися з кам’яним з нижчим карат. І ви повинні мати цю річ на увазі, якщо ваша дама дає цінність зовнішній вигляд. Але ви також повинні переконатися, що кільце добре виглядає на її пальці.

Завжди пам’ятайте, що вартість каблучки з діамантом не залежить від його ціни і розмірів, але її значення залежить від настрою він несе. І якщо не ваші почуття є справжніми і правда, то не важливо, що ціна на кільце, але це тільки діамантову обручку, яке заслуговує ваша дама.