керівництво по копії годин

* Копіювання або відтворення.
* Точну копію оригіналу, з використанням тих же матеріалів і технологій виробництва, які були використані для створення оригінальної статті.
Тобто визначення репліка, тому застосувати це до копії годин, і ви отримаєте точну копію сказати про Rolex з використанням тих же матеріалів і технологій виробництва, які були використані для отримання оригінальних.
Так як же реплік настільки дешевше?

Репліка не повинна бути занадто дешевою ви зазвичай повинні платити ще принаймні $ 200 за верхню нічого якість реплік менше не може були зроблені таким же чином, або ж якість матеріалів зазвичай призводить годинник, який триває 6 місяців.

Репліки зазвичай працюють на рідкому заощадити гроші, тому що вони проводяться в таких країнах, як Китай, де дешева робоча сила. Крім того, ці цілі прибутку фірм багато меншою, ніж, скажімо подібними Gucci.
Будьте обережні Купівля репліки там багато магазинів, веб-сайтів і людей, які кидають тінь на ім’я. Але не дозволяйте цього розміщувати вас свою цінність дослідження, коли у вас є свій інкрустований алмазами Rolex титану за третину ціни!