кільце ювелірних прикрас – для всіх

Кільця хороші маркування ювелірних виробів використовуються для ідентифікації склад вашої метал, використовуваний для створення ювелірного виробу. Визначення типу металу йде тривалий шлях, знаючи, кращий спосіб цінуємо ваше цінне ювелірний виріб.

як визначити маркування на золоті ювелірні вироби

Щоб мати можливість швидко з’ясувати, що ваш ювелірний виріб створюється з, можна подивитися на маркування.

24 карат: Чисте золото штамповані 24K або 999 показуючи, що становить 99,9% чистого золота. Остерігайтеся при купівлі 24-каратним золотом прикрас. У своєму чистому вигляді, золото дуже м’який і податливий. Це не дуже хороший варіант для багатьох ювелірних виробів.

18 Карат: 18 каратного золота штампується можливо 18K або 750, що означатиме 75% золота.

14 Карат: 14-каратного золота штампується можливо 14K або 585, щоб вказати, 58,5% золота.

десять Карат: 10 каратного золота вибита 10K. Це може можливо бути також позначені 417, але набагато менш широко поширені.

KP: KP увазі Карат схилу. Це означає, що ваш товар так, як зазначено. Якщо це дійсно штамп 585, то це саме те, 58,5% золота. Якщо це штамп 583, то це саме 58,3% золота. Для того, щоб бути штамп 14 карат, товар повинен містити мінімальне значення становило 58,3% золота. Якщо він складається з 58,5%, то це вже зараз розглядається як 14 карат. Штампування пункту КП означає, що, якщо вона дійсно ставиться штамп 585, то його склад саме 58,5% золота.

значенні золота маркування ювелірних виробів

значення

Золото маркування ювелірних дуже важливі з багатьох причин. Перша черга, це дозволяє вам легко визнати, що Виріб виготовляється з. Це дійсно дуже критична, щоб допомогти вам вирішити, якщо ціна цього товару є чесним або якщо продавець просить занадто багато.

ідентифікація

Більшість людей не проживають в тому ж самому місці для його або її весь час існування. При покупці кільця ювелірних прикрас від вашого місцевого ювеліра після чого вибрати для маневру відсутня, маркування, усередині свого кільця повідомити свою власну історію. Вони кажуть нових ювелір, які матеріали використовувати, якщо вони знадобляться для завершення її розмір або інший тип ремонту для вашого шматок плюс вони також сказати йому, якщо їх виробник марки є. Іноді вони можуть доставити ваш товар назад до виробника для ремонту для мінімальної доставки та управління плату. Ряд дизайнерів поставляємо життя гарантії на їх кільця, так що наявність марки, що навколо в межах від кільця ідентифікує його як свою особисту.