марказит ювеліри-Fools Gold-

Тисячі людей, дивлячись на ювелірні зіткнетеся з терміном “марказит”. Проблема в тому, що вони не знають, що марказит. Марказит є формою залізного колчедану. Як більшість з нас знає, пірит заліза, що зазвичай називають “Fools Gold”.

Марказит і пірит заліза дуже схожі в макіяжі. Обидва мають однакову основну формулу, але мають різні кристалічні структури. Марказит відрізняється від пірит заліза в одному з основних способів. Марказит дуже крихким і перетворюється на порошок легко. Через це природа Марказит, він ніколи не використовується в ювелірній справі.

Термін Марказит використовується в ювелірній справі, тому що коли люди чують термін “Fools Gold” вони відразу ж думають, що це підробка ювелірних виробів або дешево. Дуже часто, пірит у поєднанні з іншими, дорогоцінні камені, щоб зберегти ціну товару вниз і дати пункт “позірна” значення. Деякі з кращих матеріалів, які використовуються з піриту онікс, перли, перламутр, слабкий діамант чіпси, Корінь Zarconia та сріблі.

Fools Gold отримала свою назву ще за часів ранньої епохи золотої лихоманки, коли шахтарі були помилково збирати його замість реального золота. Залізний Пірит має таку ж забарвлення і характеристики золота. Коли полірована, Fools Gold дуже красиво для очей. Найбільша різниця в тому, що пірит заліза було значною мірою марною.

Отже, коли ви надання або отримання Марказит пункту ювелірних виробів, пам’ятати, що для нормального ока, Fools Gold дуже симпатичний, і має своє значення за рахунок підвищення інших якостей в частині, не піднімаючи ціну.