напрямні у купівлі справжніх перлинні сережки

Купівля прикраса це інвестиції. При використанні в особливих випадках, блиск справжня перлина буде світити і означатиме елегантність. У неофіційних заходів, він може означати простоти.

Коли можливість існує, воно має сенс придбати справжні, так як вона може бути використана через покоління, не втрачаючи свого блиску. Але перш ніж розлучитися геть з працею зароблені готівкові гроші для вашого запланованого дорогоцінні частини телефонної трубки, знайте, що є багато імітації перлів, які продаються на ринку. Тому важливо, що ви прямуєте простим радам в покупці справжніх перлинні сережки.

купувати у авторитетних продавців
Хоча дорожче, ніж інші, авторитетні виробники зможуть гарантувати, що динаміка, що вам потрібно, це реально. Вони мають назви на карту, і вони не в бізнес обдурювання людей. На прохання, вони будуть навіть вказати в документі, який дорогоцінний камінь ви придбали, є реальними.

шукати недосконалості
Справжні перлини виготовляються з устриць, які процвітають у воді. Perfect Natural перлиною є рідкісним і коштуватиме багато грошей. Реальний будуть маленькі недосконалості, як вони ростуть всередині устриці протягом багатьох років. Нік в невеликій поверхні кульки не буде видно, коли ви не шукали його. Незважаючи на недосконалість, природним буде як і раніше дають дуже хороший блиск.

руб тесту
Коли два справжні перлини труться одна об одну, воно не буде гладким. Там буде “зернистим” сенсорним між двома об’єктами. Особа версія буде дуже гладко, як це охоплюється із з’єднанням, яке зробить його блиск. Коли дозволено продавцем, спробуйте ковзати кулька в зубах. Імітація одного буде дуже гладкою, а справжнім кульки буде піщаними.

сенсорний тест
Справжні перлини, як відомо, щоб мати можливість швидко адаптуватися до нашої температури тіла. Тоді ви трете їх м’яко у вашій щоці, він повинен відчувати себе прохолодно. Імітації матиме такої ж температури, що і середу вони піддаються дюйма

ваговий коефіцієнт
Справжні перлини природним чином виробляється устриць буде важче, ніж їх колеги імітація.

Ефект блиску
Справжня знахідка буде мати тривалий блиск, як тільки ви потріть їх частина одягу. Просто подивившись уважно на блиск бісеру, ви помітите, що є глибокий блиск зсередини. Імітація буде тільки блиск на поверхні.

Просто після деяких основних напрямних, Ви зможете придбати ваші справжні перлинні сережки з упевненістю, що буде просвічувати років. Незалежно, якщо сережки встановлені в золото, біле золото, срібло або титан, він буде носити елегантні.