платинові обручки, нові відчуття

Тепер день тенденція, що весільні кільця не можуть бути зроблені без платини. Це більш міцними і модними теж. Платиновий з білими сплавів золота вимагають від весільних пар. Світло-жовтий “білий” золотих сплавів, яка використовувалася з золотом в даний час замінені на більш дешеві нікель-золотого сплаву з покриттям із родію. Це може бути дешевим, ніж раніше, але це його анітрохи не міцно і добре. Як ми вже говорили раніше, що титан став гарячим елементом для прийняття обручку і кожна пара хоче цього. Причини його довговічності, доступності та бронза сірий колір. Карбід вольфраму і інший метал, який поступово набирає його ім’я в цьому списку матеріалів обручку. Із золота або платини вставками з карбіду вольфраму використовується. Не менш міцні, як платина і титан і можна формувати в Більш висока якість обробки, ніж метали, згаданих вище.

Є багато інших причин, за якими це улюблене і найбільш переважним металом. Це найідеальніший, тому що це з будь-яким видом роздратування або алергії шкіри. Будь-яка людина з чутливою шкірою може носити це без жодного занепокоєння, тому що це найбільш часто легованих іридію або рутенію, обидва з яких є дорогоцінні метали в метал платинової групи. Платиновий дуже рідко викликає алергічну реакцію, однак, не завадить проконсультуватися з лікарем.

Для чоловіків і жінок кільця платинової весілля виглядає красиво. Його складної обробки і різьблення тіло виглядає добре, коли ви носите це в пальці. Його сріблястий білий функцію тіла і незвичайний погляд може вкрасти всю увагу на себе. Це не називається самий дорогоцінний метал в жарт. Інша причина, що чоловічі платинові обручки стали настільки популярні, що метал ніколи не тьмяніє. Його інтенсивний блиск залишиться незмінним протягом багатьох років, незважаючи на повсякденного носіння. Крім того, він не схильний проблем, як стрес корозії або тріщин. Як вона сильна, тому, коли вона використовується для ювелірних виробів платина завжди легованих другий метал тільки кредитувати другого металу додаткову міцність і полірована. Щоб зробити його м’яким і гнучким це робиться. Відполірований функцію можна провести шляхом додавання цього другого металу з цим металом. Це також допомагає платини протистояти подряпин. Що вважається чистої платини насправді містить не більше 5 відсотків сплаву, і часто відзначається”” 0,95 Plat всередині групи. Платиновий з 10 відсотків дозволить також можна придбати, а можуть бути помічені як “.90 Plat” або аналогічний. Таким чином, до суміші іншого платинового сплаву можна зробити придатною для виготовлення ювелірних виробів, як обручка. Для виготовлення обручку або будь кільце є найбільш поширеним і звичайним використанням платини. Але він може бути використаний для виготовлення будь-яких видів ювелірних виробів, як намиста, браслети, і сережки і так далі. Платиновий можуть нести ніякої дизайн і напрочуд красиво.