пірсинг тенденції ювелірних виробів тіла

Коли справа доходить до пірсингу, традиційно більшість з нас буде думати про проколювання вух. Але сьогодні є люди, які пронизують набагато більше, ніж їх вуха. Губи, носи, язики, пупки і кілька місць, які ми не згадуватимемо тут, як пірсинг в ці дні.

Пірсинг є мистецтвом проколювання або розрізування частини людського тіла, щоб створити отвір, в якому ювелірні вироби можна носити. Пірсинг практикується майже в кожній культурі по всьому світу протягом сотень років. Цей боді-арт відбивається в багатьох культурах для різних причин, які можуть включати в себе релігія, духовність, мода чи еротиці. У пірсинге Сполучених Штатів, тобто пірсинг частин тіла, крім вух, почалася на початку 70-х, але став найпопулярнішим за останні десять років.

У Сполучених Штатах існує певна група людей, які прийшли, щоб оцінити красу ювелірних виробів тіла. Вона стала дуже популярною тенденцією серед підлітків і молодих дорослих. Проте, слід проявляти обережність при прийнятті рішення, щоб носити ювелірні вироби тіла, оскільки існує можливість інфікування. Ви не повинні використовувати будь-який тип підробленого золота та інших ювелірних виробів з кольорових металів, оскільки вони будуть схильні до корозії при контакті з рідинами організму. Є метали, які є безпечними для використання, такі як хірургічні імплантати з нержавіючої сталі і хірургічного титанового імплантату. Професійні може також запропонувати інші безпечні металів.

Якщо ви вважаєте за краще не йти через проблеми пірсинг, але все ще хочете йти в ногу з тенденціями, ви можете розглянути носити певні види ювелірних виробів, які зроблять вигляд, що пірсинг було зроблено. Нижче наведено кілька прикладів таких прикрас.

-Кліпси, що можна носити і як військово-морський кільце.

Магнітні сережки виглядають так, ніби людина носить шпильки.

Рукоять на сережки мають клею спиною якого дотримуються мочки вуха.

-Вкладиші манжет вигнуті метал-груп, що тиснути на вухо.

-Spring обручі прилипати до вуха за допомогою пружини.

Носіння ювелірних виробів тіла може бути весело і модно, якщо певні запобіжні заходи до і після пірсингу. Якщо ви готові пройти через труднощі пірсингу, які можуть включати певний біль, яка варіює у різних людей, то ви серед обраної групи людей, які гідно оцінять моді, який зроблений з цього типу боді-арту.