тенденції знаменитості ювелірні вироби

Хто-небудь з вас пам’ятають Мерилін Монро сексуально муркотіння “Діаманти кращі друзі дівчини?” Чи є у вас ідея, що це зробив ринку обручку. Хлопці ще платять за цю заяву. Звичайно, ще в 50-х роках жінки не знали, що це було б розумно, щоб носити таку велику обручку, але це не означало, Гал не міг тужать за нею. Сьогодні жінки не відчували б себе в найменшої провини носити такий алмаз, справді Є багато жінок, які судді, наскільки добре вони улюблені розмір рока вони носять, тому що вони “знають”, що Мерилін знала, що “алмази насправді кращі друзі дівчат”.

Коли ми бачимо, обручки носять такі зірки, як Мадонна або Кетрін Зета-Джонс ми звернути увагу і на їх вибір впливає на тенденції, які слідують. Знаменитості є лідерами у створенні моди і ювелірних тенденцій. Мадонна з її Edwardian обручку і старовинний стиль Кетрін Зета-Джонс у 10 карат кільце з діамантом відродив бажання мати красивий старовинний обручку. Насправді це один з найпопулярніших стилів обручку через 20 років. Розмір алмазів в поточних стилів також виросла від середнього значення карат протягом трьох карат. Це досить великий камінь, який збирається встановити вас назад небагато. Але дівчата знають, що вони це заслужили!

Якщо ви не впевнені, що чим більше, тим краще, ніж поглянути на коштовності в цьому році на Оскар які, як кажуть, в загальній складності понад $ 50 мільйонів доларів в ціні. Цікаво, скільки склепіннями знадобилося, щоб тримати ці замкнені на ніч? З шиком буття в речі потрібно зупинитися і задатися питанням як, чорт візьми нормальних середніх робочих хлопців планують платити за ці кільця. Коли їх женихи просять стандартну відповідь: “Не має значення, я стою. Це здорово, якщо ваш хлопець заробляє 6 цифра зарплату, але чекати, що якщо він не. Що, якщо він Джо середнє життя від получки платити день. Що йому робити рух в кущах і відмовитися від свого будинку, можливо, прийняти, що йшли і продати свій автомобіль?

Зачекайте хлопців може бути, ви можете піти з дійсно хорошої якості кубічного цирконію. Немає гарантій, але, може, варто спробувати. Більшість з них високий кінець може бути ідентифікований за якістю ювелірних. Знову ж, можливо, вона не буде піклуватися, поки воно велике і вражаюче. Добре дівчаток дозволяє бути реальним тут. Мріяти і хіть до цього велику 5 карат рок дуже добре. Ніяких проблем зі сновидіннями, але коли приходить час для вашого чоловіка, щоб купити цей кільця пам’ятати, що кільце не те, що ви одружитеся тому, можливо, настав час розглянути питання про якість і кількість, що її чоловік, а не кільця. Великий алмаз або невеликий алмаз це не має значення, поки ви обидва блаженно щасливі. Нехай знаменитості носять їх великими діамантами і дозволити їм блиск і сяйво в вапна світла. Не має значення, тому що ви отримали ваш чоловік! Ось що вважає!