факторів, що впливають на ступінь алмазу

Класифікації алмазів не те, для непрофесійного ока, насправді багато фахівців алмаз не можуть належним чином класу алмазів.

Для цього потрібна спеціальна одним складним обладнанням, а деякі дуже менш досвідчені і, нарешті, як алмазів класифікації не є точною наукою, важливо, що спостерігач знаходиться дуже послідовні в процесі класифікації алмазів, яка не часто буває.

Класифікації алмазів Тому тепер залишилося лабораторій класифікації алмазів і їхні доповіді супроводжують алмазів у вигляді сертифіката.

Для класу алмаз потрібно спочатку мати хороший набір зразків колір алмазу. Алмаз потім представляється поруч з одним із зразків, і це очі спостерігача, який визначає, де саме колір падає, він може бути в будь-якому місці між двох окремих діапазонах спектру кольорів. Як приклад, що ваш алмаз колір ‘F’, це може бути дуже хорошим ‘F’, поруч з кольором ‘E’ або дуже поганий ‘F’ поруч з кольором ‘G’. Якщо спостерігач менше несуперечлива, то на наступному консультації він може знайти цю ж алмаз, щоб бути “Е”, в кращому випадку або ‘G’ в гірших з них. Якщо то ціна цього алмаза таким же, якщо це хороший ‘F’, як якщо б це був поганий. Ні, звичайно, немає, але в багатьох випадках ювелір не зможе відрізнити, і вони будуть па алмазів на клієнта, який не буде ні мудрішими.

Те ж саме стосується ясності так що у вас є недолік, який є чорним в центрі ромба, а інший, того ж розміру, що є білим і на боці його. Якщо зазначені бути оцінені те ж саме … ні, звичайно, не вони повинні бути оцінені по-різному, і це слід зазначити, для клієнта. Часто це не так, і декілька клієнтів в оману.

Експерти на Ювелірний магазин веб порадить виховувати і направляти вас докладно пояснюючи, що ви дійсно будете отримувати за свої гроші.

Нарешті інше цілком легко, як професійних технічних засобів, що використовуються різними лабораторіями майже такий же і ці інструменти дадуть Водночас результати за разом.

Оцінки діамантів, таким чином, досить суб’єктивно, і це більш важливо, щоб купити вашу лабораторію градуювальних алмаз з досвідчених і знаючих джерел.

Ювелірний магазин поставляє цю веб радять на регулярній основі.