чому ви повинні піти на класичному кільці вирізати участь подушці

Перш ніж ви зможете по-справжньому оцінити взаємодія подушки вирізати кільце, ви повинні знати, що дорогоцінні камені є подушки скоротити. У даному конкретному вирізати, алмаз чи дорогоцінний камінь надання форми як подушка, яка має квадратну форму із закругленими краями. Цей відрізок був дуже популярний в 1830 році і залишався ним протягом більше семи десятиліть.

З подушкою діамант кільце було популярним, коли свічки все ще був у використаний як джерело освітлення, вона називалася свічках алмазів у зв’язку з його блиском у світлі свічок.

Якщо ви в античні кільця стиль, то подушки скоротити обручку щось рахувати. Звичайно, скорочення не настільки блискучим, як багато нові скорочення, але вона має романтичний і класичний погляд на нього, що відрізняє його від інших.

Деякі алмази подушки скоротити майже квадратної, а інші прямокутні. Існують великі відмінності в стандартному для цього конкретного розрізу, багато в чому залежить від смаку окремого покупця. Вони бувають різного розміру і глибини таблиці відсотках.

Оскільки в даному розріз, дорогоцінний камінь буде мати тільки 60 граней, як у порівнянні з іншими порізи, будь-який дефект буде набагато більш помітним. Настійно рекомендується, щоб вам придбати хорошу якість алмазу чи дорогоцінний камінь з великою розмір, так що вона буде виглядати більш елегантно. Алмаз чи дорогоцінний камінь з цим характерним зрізом НЕ буде виблискувати і бути настільки ж блискучим, як інші скорочення у зв’язку з меншою кількістю граней, але володіють одним відділив вас від натовпу.

Дорогоцінний камінь подушки скоротити вимагає як мінімум чотирьох напрямках налаштування, а додавання зубці будуть необхідні для збільшення камінь для того, щоб камінь надійність установки в налаштування. Якщо ви не можете дозволити собі кільце з діамантом, ви завжди можете вибрати для інших дорогоцінних каменів, як рожевий сапфір, білий кубічний цирконій, смарагдовий і т.д.

Якщо ваша дівчина має смак до класичного стилю ювелірних виробів, то участь подушці вирізати кільце є ідеальним вибором для цього особливого випадку. Взявши її за вечерею при свічках і зробити їй пропозицію з класичної античної діамантове кільце стилю, безсумнівно, зробити подію незабутньою і романтичним.