ювелірів Лупа Buyers Guide

Якщо ми всі шукаємо ювелірів Лупа, то ви, можливо, помітили, що є декілька на вибір, і з’ясувати, який з них кінцеві користувачі повинні отримати дійсно залежить від того, кінцеві користувачі будуть використовувати його для. У цій статті я розповім про різні типи лупи і переваги і недоліки кожного типу.

Більшість ювелірів лупи класифікують за їх збільшення. Давайте уважніше подивимося на найбільш поширені види.

10x – Це просто означає, що це буде збільшувати речі 10 разів більше, ніж неозброєним оком. Якщо покупці любителів, це робить правильний перший луп. Вона дуже проста у використанні і принесе речі набагато ближче. Найбільш часто використовуються для ювелірів Лупа 10x включати в себе виявлення ознак на ювелірні вироби та виявлення монетних дворів на монетах.

20x – Це вдвічі потужніше 10x буду звеличувати речі в 20 разів більше, ніж неозброєним оком. Вони можуть бути більш складні у використанні, тому що ви збільшувальне речей при такій високій ставці. Найбільш часто використовується для цього типу лупи виявляють ювелірних виробів у визначенні ясність коханому дорогоцінних каменів

30x – Це дуже потужна лупа буду звеличувати речі 30 разів більше, ніж неозброєним оком. Це може зайняти трохи звикнути до використання таких потужних луп. Найбільш поширене використання для цього потужні петлі визначення автентичності і ясність коханому дорогоцінних каменів.

Є набори, які включають в себе більше одного збільшенням і деякі включають в себе всі три. Всього за кілька доларів більше, кінцеві користувачі можуть отримати набір ювелірів Лупа, який включає 10x, 20x і 30x лупи.

Лупи також зроблені по-різному. Деякі з них одну лінзу й інші мають кілька лінз, які стислі разом. Лупа з кількома лінзами коштуватиме дорожче, але вони працюють набагато краще, ніж одна лупи лінзи.

Є також лупи з вбудованими вогнями. Їх називають освітлені лупи. Вони можуть бути великими, коли ми всі повинні для фокусування світла на невеликому темному просторі.

Тепер, коли всі споживачі знають про різних рівнях збільшення. покупці повинні вирішити, якщо споживачі хочуть лупу, що це з рук, або той, який наголов’я моделі. Ручні лупи є найбільш поширеною і найменш дорогий і як я сказав раніше, ніж кінцеві користувачі можуть отримати цілий комплекс, який буде відповідати прямо в кишеню людини. Наголов’я моделі є дорожчими, але знадобиться, якщо кінцеві користувачі повинні використовувати обидві руки людини. Це тип, що ювеліри буде використовувати при роботі з ювелірними виробами.