який найкращим чином істин ювелірних виробів з діамантами ви повинні вірити

Цінується як дорогоцінний камінь, алмаз, мабуть, найдорожчий дорогоцінний камінь, який коли-небудь ходив по планеті. Багато людей віддали б багато їх життя просто мати ювелірні вироби з діамантами, не кажучи вже про те, як вони будуть реагувати на що мають діамантове кольє.

Я не знаю нікого на цій планеті, хто може встояти перед спокусою алмаз, і менше за все жінка. Все що вам потрібно зробити, це дозволити їй побачити блискучий дорогоцінний камінь з каменем з небес, і вона так само хороша, як ваша. Пані, не в образу, навіть хлопці потрапляють в мережі, що теж.

Один бар тиску, що атмосфера чинить на рівні моря. Для формування тих прекрасних перлин ваш, земля повинна закликати близько 50 000 разів більше. Це просто божевільний: все, що відбувається в освіті алмазів.

Давайте поговоримо Статистика Зараз на мить, чи не так? Подумайте 1,02 кг на кв.см, або 14,7 фунтів на кв в, подумай 50 кбар становить 50000 барів. А тепер, думаю, про діамант, утворена від цього процесу. Скільки ви очікуєте камінь коштувати? Багато, природно, якщо ви можете оплатити його.

Ніхто не звинувачує нікого бажаючих володіти коштовність алмаз, і всі ми. Зберегти для тих, хто ніколи навіть не наблизилися до GEM, кожен хоче володіти кількома діамантами, або принаймні один. Це чому світ так воно і є; потворність шукає красу в собі.

Економічно, є алмаз ювелірні вироби, які коштують більше, ніж це було у вас, щоб побудувати будинок для себе. Тим не менш, ви все ще хочете його, так погано, ви б позбудетеся свого будинку за це. А чому ні? Дорогоцінний камінь в тому, що красиво, і багато іншого.

Пройдіть через КРАТОН скелі в землі, якщо ви зважитеся, і, можливо, ви отримаєте можливість спостерігати, як алмаз формується і виносяться на поверхню вулканічної питання. Якщо ви здатні жити протягом еонів. Ні, ніхто не може повторити алмазів, ми можемо тільки купити і плекати його, сподіваючись, що, можливо, в один прекрасний день досягти досконалості, який робить цю коштовність.

Камені, які зробили гори не завжди були твердими. У свій час вони були розплавлені, відомого як магма, зробили це шляхом сильного тиску і тепла в серці землі, то ж тиск і тепло, яке формується алмази протягом еонів обробки. Так, коли магма підійшла, так і зробили алмази з ним. Сьогодні ми видобуваємо їх і носити їх, і ми грітися в променях слави на ювелірні вироби з діамантами.