5 кращих дорогоцінних каменів у світі

алмаз
З усіх дорогоцінних каменів алмаз має найбільш простий склад, він лише буде кристалізується вуглецю. Вуглець присутній у кожному рослинного, мінерального і тваринного на землі. Зазвичай діаманти поставляється з шахт в Південній Африці. Інші країни, як Індія, Бразилія, Австралія і Сполучені Штати місце знайшлося алмази теж.

смарагд
Смарагдово майже напевно рідкісний зі всіх коштовних каменів і вимірюється деякі, навіть більш цінним, ніж алмаз. Якщо порівнювати його з іншими дорогоцінними каменями смарагдового є унікальним у своєму поширення в природі. Тому що він знаходиться в скелі, в якій він був сформований. На відміну від діамантів, сапфірів і рубінів, смарагд не зустрічаються в перлину гравію. Перші відомі місцевості, де були знайдені смарагди був у верхній близько Єгипті на узбережжі Червоного моря. Кращі камені смарагдові знаходяться в Колумбії, Південна Америка. Прекрасні зразки були також виявлені в США в Північній Кароліні.

рубін
Рубіни найстаріший або перший визначив всіх коштовних каменів, від ще в ранній історії Caldera і Вавилонії. Кращим зразком і найбільших кількостях знаходяться у Верхній Бірмі. І в наші дні більше половини всієї електроенергії в світі надходить з Верхньої Бірми. Рубіни знайдені в Сіамі, Цейлоні і в Австралії не мають глибокого кольору, як бірманський рубін: відтінок червоного злегка нахилені до фіолетового і його часто називають Pigeon Рубін Крові. Значення рубіна залежить від його кольору і прозорості.

сапфір
Сапфір, також названий захисником невинних, небесний охоронець правди. Він також сказав, щоб принести здоров’я і молодість, і це є символом небес. Сапфір Камінь за вересень місяць і вона зроблена з того ж мінералу, як рубін, мінерального корунду.

перлами
Реальні або природні або перлів зроблені устриць і інших молюсків, як він. Культивовані перли вирощують також молюсками, але за участю людини: подразнюючу поміщається в оболонку і викликає перлина рости. Імітація перлів зроблені з штучного пластику, скла або органічного матеріалу.

Якщо у вас є сумніви в тому, чоловіки можуть носити дорогоцінні камені – не треба. В даний час і чоловіки, і жінки носять їх, і я впевнений, що всі вони відчувають те ж саме, а саме – особливий.

Спасибо за ваш час.