5 секретів для вибору ідеального обручки

Щоб отримати серце супутника життя, важливо, щоб вибрати обручку, яке є унікальним, елегантним і найкраще підходить для смаку нареченої, щоб бути. Це досить легко, щоб вибрати зобов’язань кільця, зберігаючи ці п’ять рад у стадії розгляду.

1. Майте на увазі любить партнера і антипатіях
Це важливо знати, смак нареченої перед покупкою обручки. Інформацію про смаки нареченої може бути легко отримана розмовляючи з нею членів сім’ї або друзів, або, спостерігаючи її стиль одягу та ювелірної колекції. Якщо ви не впевнені в її смаку, розглянути питання про вибір обручок, які відповідають плаття носити в день весілля, або вибрати кращий, який є доступним і добре вписується в її колір шкіри. Виберіть середніх кільце з великим діамантом партнера з короткими пальцями. Тим не менш, стиль також залежить від смаків пари.

2. Планування бюджету
Перш ніж приступити до купівлі зобов’язань кільцями, важливо встановити бюджет, так як ціни сильно розрізняються. Якщо ви не на дуже обмежений бюджет і може дозволити собі будь-яку ціну, а потім вибрати з кільця платина участі було б ідеально. Цей вибір буде служити знак нехай партнер знає, як дорогоцінні вона. Якщо ви знаходитесь на дуже обмежений бюджет, розглянути можливість придбання онлайн. Багато сайтів пропонують привабливі ціни на обручки і навіть надати відгуки від попередніх клієнтів. Так як це один раз в житті подія, що не будьте занадто скупий.

3. Озирнутися
Щоб захопити ідеальний обручки, рекомендується відвідати всі ювелірні магазини, які знаходяться у вашому районі. Таким чином, можна визначити кращих обручку за самою розумною ціною. Переконайтеся, що купувати дорогі кільця, такі як алмази і платина від ліцензованих ювелірів. Якщо ви купуєте чистого золота обручки, а потім розглянути якість кільця, такі, як чистота золота, використовуваного і чіткість шаблону дизайну кільця.

4. Враховуйте робочу навколишнє середовище
Важливо, щоб вибрати обручки, які можуть бути використані на регулярній основі. Було б марною тратою грошей, щоб вибрати дуже цінне кільця, які не вписуються в регулярному робочого середовища і залишаються в скриньку велику частину часу.

5. Купівля у знайомих ювелір
Рекомендується придбати обручки від ювелірів ви знайомі з, щоб уникнути шахрайства. Це знайомство буде також полегшити процес внесення корективів в рингу, якщо потрібно. Якщо ви не знаєте нікого, питаєте ваших сусідів і друзів. Зустріч недавно подружня пара є хорошим варіантом, щоб отримати необхідну інформацію про те, де купити обручки.

Перш за все, важливо, щоб вибрати обручку, яке найкраще підходить для пальців вашого партнера, щоб уникнути розчарування в день весілля. Ви можете дізнатися розмір пальця, прийнявши ваш партнер безпосередньо до ювеліра або з проханням позичити кільце, яке в даний час носять і добре вписується.