чому місцеві ломбарду не краще місце, щоб продати золото

Можливо, ви помітили, остання поява локальних Ломбарди та ювелірів, які хочуть конкурувати з авторитетними покупців інтернет золота. Вони просувають це в місцевих газетах і журналах, в Інтернеті і навіть на телебаченні. Ясно, що це свідчення того, що рекордно високі ціни на ринку золота, срібла і платини впливає майже скрізь.

Ломбарди не може платити вам високу ціну

Ломбард робить свій прибуток на кредитування невеликих кількостях проти закладених товарів, збираючи відсотки по кредиту, що при погашенні часу або в кінцевому підсумку володіють закладеної предметів при низькій ціні, коли власник не може спокутувати. І коли справа доходить до одного з найпопулярніших елементів закладеної-золоті ювелірні вироби-ці частини в кінцевому підсумку продані на гарний прибуток, якщо не погашені в строк. Це зовсім інший бізнес, ніж покупців інтернет золота.

Інтернет покупці можуть

На відміну від ломбардів та місцевих ювелірів, інтернет-покупців з дорогоцінних металів цікавить тільки фактичний зміст золота, срібла або платини. Це тому, що вони тануть ці параметри, і продати його оптом, щоб їх джерел. Творчих зусиль, які пішли на проектування ювелірних виробів не мають ніякої цінності, щоб їх взагалі.

При відправці у ваших золотих властивість Інтернету покупця, він відразу ж аналізують для визначення ваги і чистоти золота. Як тільки це буде зроблено, вони перевірити поточні ціни спотового ринку на золото (і ця цифра постійно коливається залежно від попиту та пропозиції) і розрахувати загальну вартість ваших товарів. Багато з цих компаній також буде платити вам за алмази будь-якого розміру і кольору. Той же ідентифікатор процесу, використовуваного для срібла або платини значення елементів.

Обери Інтернет покупцем золота з обережністю

Нинішні високі ціни на золото, яка виявила багато нових покупців, які прагнуть до вашого бізнесу. І це не просто вирішити, який з них ваш кращий вибір, якщо ви робите деякі перевірки. Ви також повинні бути обережні, тому що є деякі поза-і-із шахраїв серед покупців.

Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

• Перевірте кожен покупець на невирішених скарг на інтернет-сайтах, а також з Better Business Bureau. Якщо ви виявили, багато з них, шукати в іншому місці.

• Визначте, які покупці будуть платити вам найвищий відсоток від загальної вартості вашого майна під час аналізу. Прошу вас обов’язковим.

• Покупець повинен запропонувати передплачених страхування у розмірі до $ 1000 на поштовий конверт він посилає вам. FedEx доставка самий швидкий і безпечний.

• шукати покупця, який пропонує «задоволення гарантоване. Це зазвичай означає, що гарне обслуговування клієнтів важливі для них.

• Нарешті, переконайтеся, що покупець пропонує відправити назад всього майна за його рахунок, якщо ви не задоволені суму, яку ви отримуєте.

Є також відгуки покупця сайтів, які зробили все для вас дослідження, які варто перевірити, якщо у вас мало часу.

Удачи!