Введення в конфліктних алмазів

Хоча люди люблять алмазів, особливо жінки є великим шанувальником ювелірних виробів з діамантами. Але є те, що діаманти були використані в якості засобу фінансування протягом декількох громадянських воєн в усьому світі. Люди не знали, з цією гіркою правдою, що алмаз, який вони носять можуть приїхати після прийняття так багато життів. Алмаз обручку і обручки може бути способом залучення двох осіб ближче до життя. Але як тільки наречений і наречена будуть знати, що сума, яку вони платять за алмаз, який виблискує на їх обручку або обручку, збирається допомогти терористам або революціонерів, то вони повинні відчувати себе погано, про це і буде мати почуття провини за весь життя. Такого роду алмазів відомі як конфліктні алмази. За даними Організації Об’єднаних Націй, “Конфлікт алмази діаманти, які відбуваються з районів, контрольованих силами або фракціями противагу законному та міжнародно визнаних урядів, і використовуються для фінансування військових дій в опозиції до тих урядам, або в порушення рішень Ради Безпеки ».

уникнути використання конфліктними алмазами

З 1 грудня 2000 Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй одноголосно прийняла резолюцію про роль алмазів в розпалюванні конфліктів, розрив зв’язку між незаконною торгівлею необробленими алмазами і збройними конфліктами як внесок у запобігання і врегулювання конфліктів. У ці дні всі виробники алмазів і алмазних ювелірних виробів виробники видають сертифікат справжності алмазу про походження алмазів і ланцюги, через яку алмаз підходить до порога споживачів у формі ювелірних виробів.

Кілька великих міни були виснажені, і ринок є сприйнятливим до нових джерел дорогоцінні камені високої якості. Кілька нових алмазодобивающих компаній приходять у світ, як у 1998 році, Канада вступила в елітний ряди виробників високої якості, компенсуючи збідненим шахт у Південній Африці та Росії. Існує гостра потреба в дослідження і відкриття в процесі видобутку алмазів, щоб зупинити виробництво конфліктними алмазами і дати людям рівень задоволеності в обмін на свої гроші, а не почуття провини.