танзанітом кільця

Не багато людей можуть не знати, що камінь танзанит робить прекрасний подарунок до 24-му року шлюбу у формі кільця, намиста або сережки. З тих пір як Tiffany ввів його в свою нову лінію ювелірних виробів в 1969 році, він продається на ринку. Дорогоцінний камінь синього фіолетового або навіть у сірий відтінок. У різних умовах освітленості він приносить з різних відтінків. Він має твердість рейтингу 6,5 робить його ідеальним для кам’яного кільця. Tanzanite кільця стали дуже поширені в елітних колах. Камінь може бути нагріта до підвищення її прозорості і кольору якості. Так як це може бути вибоїни або подряпини її необхідно промити з обережністю.

При покупці кільця танзанітом побачити його в хорошому освітленні. Слід прибирали добре. Якщо дивитися при денному світлі, це зрозуміло. Якщо це бліді або туманно, воно не підходить для покупки. У природних і синтетичних світла, кольору здаються різними. Перевірте сторонах камінь за колір зони. Якщо тіні навіть, варто покупки. Якщо вона нерівна, світлий чи темний, це може бути фантастичний підробка. Спробуйте поглянути на камінь з 10x лупи потужності для будь-яких дефектів всередині. Хороша якість танзанит може бути дорожче, ніж алмаз. Подешевше буде урізати з часом робить його марним.

Як керівництво покупця, синього або фіолетового кольорові кільця танзанітом вище в ціні. Це робить його схожим на синій сапфір. Експерт Сміт зможе сказати, якщо ви можете дозволити собі купити кам’яне кільце. Так як немає ніякої системи, розробленої ще в перший клас будь кольорові камені, то краще розмістити на довірі ювелір або дизайнера. Танзанітом основному використовується для виготовлення кілець. Якщо ви тримаєте кільце з вухом, і це робить шум, це означає, що камінь стає вільною і потребує скиданні. Можна отримати поєднання діамантів і каменів танзанит в 14 карат або 18-каратного золота, білого золота або платини.