флуоресцентні алмази – діаманти є люмінесцентні гарне придбання для споживачів

Як правило, немає, поки людина не починає купівлі алмазів коли вони приходять через різні терміни і різновидів алмазів, які вони колись були знайомі з. Флуоресцентні алмази складаються з одного типу алмазу, сорт, який багато людей не знайомі з в цій категорії. Далі буде описано, що люмінесцентні камінь і відповісти на питання про те, флуоресцентні алмази є гарною покупкою для споживачів, щоб зробити.

що флуоресценція?

Флуоресцентний алмазів, в якому колір дорогоцінний камінь, здається, змінюється. Удавану зміну кольору часто через ступеня світла, де вони в даний час розглядається. Зазвичай ультрафіолетове світло, як, наприклад, від сонця або лампи денного освітлення в приміщенні може зробити алмаз показати свою люмінесцентні атрибути. Синього, білого і жовтого кольорів, як правило, ті, які утворюються в результаті флуоресцентний алмазів.

як ви кажете, якщо алмаз має флуоресценцію?

Є кілька способів, щоб сказати, якщо ваш алмаз має флуоресценцію. Якщо ви хочете більш детально відповідять на Чи це люмінесцентні чи ні, то звіт алмазів класифікації є найкращим місцем для пошуку. На оціночні доповіді ви знайдете два аспекти щодо флуоресценції, рівень і колір. Це найкраще місце, щоб знайти відповідь, якщо ви хочете конкретної відповіді щодо флуоресценції аспект каменю. Якщо класифікація звіт не доступний ви повинні мати кваліфікований геммолог вивчити його для вас.

флуоресцентні алмази хороший купити?

Тепер, коли ви знаєте, що люмінесцентні алмаз, ви, швидше за все, цікаво це типу покупки є гарною покупкою чи ні. Відповідь скоріш за все буде залежати від того, що ви шукаєте в зв’язку з покупкою діамантів. Якщо ви хочете, щоб ваш алмаз, здається, є різні кольори на сонці або під флуоресцентними лампами світла в приміщенні, то камінь з високим рівнем флуоресценції може бути зробленої покупки для вас. З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу ваш діамант, щоб не мати флуоресцентні аспект до нього, то купівля однієї практично без флуоресценції кращий хід.

Крім того, важливо знати, що деякі алмази з високим рівнем флуоресценції може змінити значення каменю. Якщо камінь має високий клас кольору (DEF) сильний блакитний флуоресценції може зменшити значення. Якщо алмаз має нижчу колір флуоресценції іноді може збільшити значення. Алмазу з жовтою або білою крейдяний флуоресценції часто будуть мати вкрай негативно позначитися на його вартості.

Коли все сказано і зроблено, важливо для споживача, щоб розглянути те, що вони шукають в алмазі щодо флуоресценції. Якщо вам подобається цей аспект алмазів і задоволені колись негативний вплив на ціну, то це не повинно бути проблемою.