як трифазного трансформатора змінює значення напруг

Трифазні трансформатори зміни значень напруг в трифазних системах розподілу енергії. Ці трансформатори мають три котушки, з’єднані в правильній послідовності, щоб відповідати потужності входячи Це перетворює напругу компанії до рівня, який буде підтримувати правильну полярність і правильність рівнів потужності. У цій статті ми представимо побіжний погляд на те, як трифазний трансформатор змінює значення напруг.
Електрична потужність від трифазного трансформатора має більш високу якість, ніж однофазної електроенергії, що робить його більш ефективним і надійним. При використанні трьох провідників 3-фазної системи, то забезпечує більш високу потужність, ніж той, який має тільки два провідника.
Трифазні електричні системи дозволяють важкого промислового обладнання, щоб працювати більш плавно і ефективно. Потужність від 3-фазний трансформатор може передаватися на великі відстані і використовує менший розмір провідника, ніж однофазних електричних трансформаторів.
Трансформатори використовуються у всій галузі, оскільки вона змінює значення 3 фази напруги та струму. Наступне пояснення показано, як це робиться:
Три фази з’єднуються в трикутник і з’єднання зіркою. При з’єднанні трикутником є ​​хороші короткі розподілу відстані. Крім того, з’єднання Delta робить трикутник для кожної точки з’єднання. Цей тип трансформатора використовується для міст і невеликих комерційних додатків. Тим не менш, вони повинні бути близькі до підстанції.
З’єднання має три ноги залізний сердечник. Існує первинної та вторинної обмоткою. Всі вони володіють таким же струм. Потужність передається у постійне з лінійною і збалансованої навантаженням. Це стало найбільш поширеним способом передачі, використання та виробництва енергії. Вони розташовані на відстані 120 градусів один від одного. Потужність повинна відповідати потужності вхідного для перетворення на роботу.
Потужність може бути перетворена в чотирьох способів: Дельта Дельта, Дельта Уай Уай Delta і Уай Уай. Кожен з них використовується для конкретних потреб і оцінює їх від рідкісних до найчастіше використовуваних. Кожен пропонує різний рівень електроенергії для різних потреб обладнання.