Керівництво у виборі обручки

Вибір обручки досить складно, правильні хлопці? Право, що ви можете зробити, це взяти з собою дівчину з вами і дати їй вибрати те, що вона хоче. Немає більше проблем. Правильного розміру і форми вже не дилема, тому що вона є, щоб відповідати кільцю. Але я знаю, що ви хочете зробити їй сюрприз вашою пропозицією.

Ось кілька порад при виборі обручки:
По-перше, розглянемо ваш бюджет. Це ваше головне завдання. Якщо ваш бюджет не достатньо, щоб купити дороге кільце, то це нормально для вас, щоб купити доступне кільце, до тих пір, як ви переконаєтеся в їх якості. Є також багато пасьянсів з діамантами або інших напівкоштовних каменів.

Далі, ви повинні знати, які її симпатії і антипатії. У кожної жінки є свої переваги. Знайте, якщо вона любить носити діаманти, тому що деякі жінки не роблять, або якщо вона любить платини або білого золота. Зверніть увагу на те, що тип ювелірних виробів вона зазвичай носить. Запитайте, що її улюблений стиль ювелірні вироби, не роблячи її уваги ваші плани.

Подумайте про її спосіб життя. Як кільці вписуватися в її спосіб життя? Мовляв, вона любить спорт? Подумайте про це таким чином, вона як і раніше буде зручно носити під час гри це її улюблений вид спорту? Або те, що вона може носити його під час її повсякденної рутини.

Необхідно враховувати також розмір і форму кільця. Звичайно, це також є одним з багатьох важливих речей, які ви повинні розглянути. Розмір має значення. Не у всіх є такого ж розміру безіменному пальці. Ви повинні знати, що її розмір або ви можете попросити подругу зробити послугу і з’ясувати, що її розмір кільця. І, якщо вона любить химерні форми, як серце або маркізи розрізу. Або вона могла б сподобатися кластера каменів або діамантів квадратної або смарагдове ограновування.

Вибирайте те, що метал, який Ви хочете, щоб дати їй, це може бути жовтого золота, платини або білого золота просто? Алмази є найбільш поширеними кільця, тому що засноване на стару приказку; діаманти кращі друзі дівчини. Тим не менше, не всі хочуть алмаз. Інші варіанти кубічного цирконію, сапфір, рубін andmany інших напівкоштовних каменів. Ви можете також розглянути чотири Сі металу. Колір, вирізати, ясність і вага в каратах, це допоможе вам вибрати ваш вибір і ваш бюджет.

Ці поради допоможуть вам почути солодкі та що ви так довго чекали, щоб чути. Ваша дівчина, безсумнівно, люблять і цінують обручку з діамантами, як багато вона любить і цінує вас.