Методи в покупці плоских кристалів Swarovski тому

Мистецтво похилого типу, ймовірно, вже знайомі з стразами декоративний об’єкт, що це дешево купити і відмінно виглядає на одяг, електроніку, та інші об’єкти. Але деякі, які пишаються своєю творчістю не знають одного з найбільш збережених таємниць у стразів: задньому Swarovski плоский кристал. Це ганьба, для цього кристала, зокрема, має безліч застосувань.
Swarovski кристал має в цілому 14 граней; єдиним ідентифікованих особливістю кристала. Інші стразами характеризуються 8 граней, які вважаються менш привабливими в якості результату. Дійсно, кристал Swarovski буде ловити більше пильності у нічний час, коли світло падає його, і проблиски більше протягом дня через додаткових осіб у несе. Очевидно, що вони роблять великі додатки для привертають увагу об’єктів.
Існують різні типи об’єктів, які потребують різних додатках при застосуванні кристалів Swarovski. Через це, є два основних застосування кристалів Swarovski: срібна фольга тому кристалів і кристалів гарячої виправити. Гарячий кристал виправити це легко, так як у нього вже є клей на його і тільки повинен бути нагрітий до поряд з об’єктом. Срібна фольга використовується частіше, проте, і наноситься спеціальний клей поставляється художником. Знаючи, який метод використовувати важлива в застосуванні кристала.
Срібні стрази фольги туди найчастіше використовуються, так як вони не вимагають надмірних температур для зв’язку об’єкта на кристалі. Замість цього, вони вимагають клейовий пістолет, що облігації об’єкта до кристалу без нагріву або об’єктом занадто швидко. Як правило, кристали срібною фольгою забере 24-48 годин для того, щоб зробити відповідну зв’язок з об’єктом, тому постарайтеся, щоб дати час для клею, щоб закінчити зв’язку об’єктів.
Так як клей може іноді ставати слабким, то краще, щоб уникнути прання одягу із плоских кристалів Swarovski тому, коли це можливо. Насправді, це насправді краще, щоб уникнути хімчистка в цілому. Якщо ви взагалі мити одяг і знайти, що кристал був переміщений або відвалилася, ви можете нанесіть клей на старому місці знову і дозволити ще 48 години для клею, щоб закінчити процес з’єднання між кристалом і одягу.
Інструкція повинна йти з кристалами купив в Інтернеті або в місцевих роздрібних магазинах. Якщо ні, обов’язково проконсультуйтеся любитель або виходити в інтернет, щоб дізнатися про те, як правильно застосовувати клей, кристал, і що може або не може бути зроблено. Шкіра, наприклад, збирається бути відшліфовані до застосування, так як він має багато масла в ньому.
заключні думки
Swarovski кристал має багато додатків, щоб використовувати. Щоб отримати найкращий результат доступні, спробуйте пошукати в Інтернеті для більш творчих можливостей, поради та консультації за такими проектами Art Crystal.