Поради про купівлі обручки із сапфірами

Товари для обручки? Вітаємо! Обручка є кінцевим символом любові та єднання між вами і вашою любов’ю до життя. Таким чином, ви повинні зробити мудрий покупки, що ви і ваш скоро, щоб бути нареченою обидва будуть щасливі. При купівлі обручки, є кілька речей, які ви повинні знати.

Коли мова заходить про вибір дорогоцінних каменів для вашого обручки, діаманти не єдиний варіант. Насправді, діамантову обручку є досить новою уподобання, починаючи приблизно з 150 років тому. До цього, дорогоцінні камені, такі як сапфіри і Рубі були дані європейських королівських сімей та аристократії як обручки. Найгарячіша тенденція, яка вилетіла з останнього десятиліття є обручку з сапфірами.

Дорогоцінний камінь ви виберете, буде відображати не тільки хороший смак, але і прихильність ви принесете ваш шлюб і життя треба ділитися. Так як ваша наречена, щоб бути буде носити її обручку для неї час життя, вам потрібно вибрати дорогоцінний камінь, який є сильним і міцний. Відомий гарний колір і твердість, сапфір є ідеальним перлина для обручки. Сапфір є одним з найсильніших дорогоцінний камінь природи, впорядкованих в 9 за шкалою Мооса у твердості тільки поруч з алмазом. Вважалося, що сапфір може захистити власника від шкоди і негативних духів. Як символ лояльності та вірності, немає нічого краще, ніж обручку з сапфірами, щоб висловити свою любов до нареченої.

Крім того, твердість, широкий спектр сапфіра квітів і розумною ціною роблять його ідеальним перлина для обручки. Швидше за все, любов у вашому житті обожнює рожевий колір і мріє казка весіллям. Там немає нічого, як рожевий сапфір обручку, щоб принести дотик додаткової романтики і любові. Обручка з фіолетовими сапфірами ідеально підходить для тих, хто романтично, і шукає щось відрізняється від традиційного білого алмазу. Синій сапфір і алмаз кільце з сапфіром буде напевно обожнював елегантна дама з великим стилем.

Для групи з обручки з сапфірами, найміцнішим і популярним металом є платина. Однак, якщо у вас скромний бюджет, вибирайте біле золото, а не жовте золото. Золоті смуги повинна бути 14 або 18 карат. М’яких металів не рекомендується, так як обручка може зазнавати поразки з плином часу.