алмаз оцінки – прості способи для визначення вартості алмазів

Є чотири «С» у визначенні оцінки алмазів:
вирізати, колір, чистота і вага в каратах.

1. CUT: Судячи “зріз” алмаз відноситься до ціни алмазу у відповідності з тим, як, що алмаз і скульптурні форми, щоб забезпечити максимальний блиск і підвищену здатність відбивати світло. Cut може бути важким для непрофесіонала, щоб оцінити, тому важливо, щоб отримати ваш діамант професійно оцінені і отримати AGS або GIA сертифікат для перевірки якості різу. Ограновування може також вплинути на його міцність.

2. КОЛІР: Якщо ви збираєтеся купити діамантове кільце весілля або кільце з діамантами, то важливо, що ви звернете пильну увагу на значенні кольору діамантів. Алмази здатність заломлювати світло залежить від його ступеня білизни, щоб білий з білих діамантів значно більш цінні, ніж менш білі колеги. Багато експертів називають кольору, як номер один критерій слід враховувати при купівлі спеціального алмазного для особливого випадку.

3. Ясність: справжні діаманти в цілому, як правило, мають невеликі недоліки, такі як крихітні включення, бульбашки повітря або сліди інших мінералів всередині каменя. Хоча присутність цих крихітних недосконалості стати ключовим фактором у визначенні справжній діамант від підробки, якість і цінність алмаза в чому залежить від ясності алмазів. Кращі сорти справжні діаманти мають недоліки, які можуть бути виявлені тільки при кваліфікованій алмазів грейдери 10-силового мікроскопа.

4. Вага в каратах: “карат” є загальним виміром ваги блоку на алмази, де один карат дорівнює 200 мг і 142 карат рівні одній унції. Чим більше камінь, тим більше каратів він має, і чим більше каратів вона має, тим дорожче він стає. Багато хто вважає, що розмір алмаза так само важливо, як і інші ‘C’ критерієм.