жовтого топазу і цитрину – каменях листопада

Два каменях листопада, жовтий топаз і цитрин мають свою історію тісно переплітаються один з одним.

жовтий топаз

Дорогоцінний камінь топаз було відомо протягом принаймні 2000 років, і завжди високо цінував за його приголомшливі відтінки і містичні сили. Єгиптяни вірили, що дорогоцінний камінь захищений свого власника від будь-якої шкоди. Золоте сяйво римляни привели зв’язати камінь з Юпітером, який є Бог Сонця.

Відтінки топазів коливається від золотого бурштину хороший коньяк, від рожевого до помаранчевого відтінку персик, і всі різні відтінки коричневого кольору. За деякими легендами топаз був використаний, щоб звільнити людину від зла і магічні заклинання.

Камінь листопада Топаз також річниця камінь за 4-й рік шлюбу. Дорогоцінного каміння проводиться символ сили та інтелекту, і це ще вважається, що камінь має заспокійливу дію на свого власника.

Блакитний топаз ще один різновид цього дорогоцінний камінь, який придбав велику популярність останнім часом. Однак ці топази найчастіше, лікування і таким чином, потрібно обережно при купівлі їх.

Він сказав, що справжньою топазом досить рідкісний коштовний камінь. Це у багато разів плутають з кварц (цитрин) і скла. У минулому майже всі жовті камені називали топазами.

цитрин

Знаменитий своїм золотистим відтінком, дорогоцінний камінь цитрин інші Камінь за листопад. Враховуючи його зовнішньої схожості з жовтим топазом, цитрин має своє минуле тісно переплітається з цим Топазу. У той час як 8 Топаз бали на шкалі твердості Мооса, цитрин є відносно м’яким, а також не вистачає блиску топаз.

Дорогоцінний камінь отримав свою назву від французького слова Citron, що означає, лимон. Перлиною люблять за його земляними тонами. Він придбав велику популярність в ретро ювелірні 1940-х років. Дорогоцінний камінь був часто бачили з перідоти, рубін і аквамарин в брошки, намиста та інші ювелірні вироби тієї епохи.

Завдяки своїй схожості з топазом, цитрином також називали як кварц топаз. У більшості випадків, це навіть продаються як топаз, який набагато дорогоцінних дорогоцінних каменів і, таким чином стверджує, дуже високі ціни.

Однак цитрин можна купити за нижчими цінами. Вони навіть легко доступні у великих розмірах, що робить їх популярним вибором в центр шматок в різних формах ювелірних виробів.