кращі натяки в збереженні ваших ювелірних чистити

Багато людей думають, що чищення ювелірних виробів вимагає складних кроків і дорогою ціною. Насправді, ви можете очистити і піклуватися про ваших ювелірних виробів легко в дешевих і низька вартість. Просто за допомогою декількох простих предметів домашнього вжитку доступні у вашому домі, ви можете легко видалити будь-який бруд у свої коштовності і повернути свою красу. Як це зробити?

По-перше, вам потрібно підготувати матеріали, щоб допомогти вам очистити ваші коштовності. Що потрібно підготувати деякі побутові аміак, невелику миску, а також м’якою щетиною зубної щітки. Коли ви будете готові з тими, поставки, ви можете почати процес очищення.

Тепер давайте почнемо чистити ювелірні вироби. Візьміть невелику миску і поставити деякі побутові аміаку всередині нього. Деякі продукти аміаку має сильний запах. Якщо вам не подобається запах, ви можете спробувати розглянути лимонним запахом аміаку. Це буде корисно для зменшення сильний запах від продукту. Змішайте його з деякою кількістю води.

Потім, ви можете використовувати це рішення, щоб ввібрати ваші коштовності. Аміак буде дуже корисно, щоб пом’якшити грязь палицею на ювелірні вироби, такі як бруд лосьйон для рук, мило та багато іншого ще. Замочіть ювелірних виробів у розчині протягом близько години, щоб дозволити максимально аміаку працює.

Крім того, ви можете продовжувати шляхом очищення ювелірних м’яко. Використовуйте м’яку зубну щітку щетиною щоб вимити її, але завжди мати на увазі, щоб вичистити ретельно і обережно. Трохи недбало, такі як очищення ваших ювелірних виробів занадто сильним може викликати деякі пошкоджень і подряпин. Потім, ви можете продовжувати промийте їх під струменем теплої води, щоб видалити весь бруд і залишки аміаку. Крім того, ви повинні переконатися, що раковина витік закрита належним чином, коли ви робите цей крок. Візьміть ваші коштовності з води і дайте йому висохнути. Ви будете здивовані, з красивим новим блиском з використання старих ювелірних виробів.

Я дійсно впевнений, що ці кроки не важко для вас зробити. Просто спробуйте застосувати його, щоб повернутися гарним блиском ваших знову як старі ювелірні вироби.