поради про те, як розпізнати золоті ювелірні вироби із золота покрили ювелірні вироби

Чисте золото ювелірні вироби коштують дуже дорого і її економічну цінність залежить від його Карат значення. Якщо золото призначений і посилюється гравіювання багатьма іншими дорогоцінними каменями з ним, то, безсумнівно, це виглядає більш гарним, ніж раніше, але вона стає все більш дорогим, то. Золото завжди було дорогоцінним металом і відомий і використовується з давніх часів. Більшість жінок люблять носити золото, щоб отримати оцінку і прикрашений. Найчистіше являє собою символ високого статусу і, якщо ви відчуваєте його, то ви розглядаються і вважаються високим статусом, відомим і багатим.

В даний час, чисто золотих прикрас стала настільки дорогою, що споживачам пропонуються інші варіанти у формі позолочені ювелірні вироби, які є привабливими і за розумними цінами. У цій статті я збираюся обговорити різницю між цими двома формами золотих предметів, які, безсумнівно, допоможе вам у визначенні чистого елемента з одного покриттям.

24-каратним золотом – золотом чистому вигляді:

Як я вже сказав вам в цій статті, що вартість золота залежить від його значення в КАРАТ. 24 карат чистому вигляді золота і, як вище значення карата золота, тим він дорожчий. Чисте золото дуже м’який у зверненні. Отже, для того, щоб зробити його частиною вашого ювелірних виробів ви повинні змішати деякими іншими металами, з ним так, що він отримує достатньо сильно, щоб носити як ювелірний виріб чистого золота.

Головним чином, це ювелірні вироби доступні в магазинах має 21 карат і 18 карат. Карат значення говорить про частку золота, яке змішується з іншими металами. Таким чином, це означає, що чим вище карат значення, тим вище частка золота ювелірних виробів, і він стає більш дорогим. Ви можете легко знайти ювелірні вироби від 10 до 14 карат в ринку, і ці ювелірні вироби, також доступні з деякими дорогоцінними каменями на нього, як діамантів та дорогоцінного каміння, які роблять його більш дорогим.

Позолочені чистого золота ювелірні вироби:
Він також відомий як позолоченою або прокату золотій пластині. Це ювелірні вироби набагато доступніше, ніж колишній, і для тих людей, які не можуть дозволити собі високі недорогі ювелірні вироби чистого золота. Вона налічує близько 10 карат золота шару на ньому. Це звичайно використовується для регулярного використання.

Для того, щоб переконатися, що ви купили реальних золотих прикрас чи ні, ви можете зробити кислоту або електронний тест золото, взявши його на ювеліра.