чотки браслети і старовинні медалі занижені елементи католицького ювелірних виробів

Релігійні ювелірні вироби, особливо католицькі релігійні ювелірні вироби, набув популярності в останні роки, і ця тенденція, як видається, постійно розширюється в цьому новому тисячолітті все більше і більше віруючих хочуть показати їх віру рутинно носити ювелірні прикраси, що звертає увагу на свої переконання. Знайдену популярність католицької ювелірних виробів, таких як Вервиці браслети, і старовинні медалі, присвячені різним католицьким святим наведені конкретні приклади цієї тенденції.

Урожай медалей або навіть марочних перспективних медалей, які представляють різні святі, які надихнули того чи іншого особистісного якості в своєму повсякденному житті, і носити медаль надихає даному католицької пам’ятати це особиста риса або здатності в його або її власного розуму. Медалі носяться як натхнення цих часто дуже побожних католиків. Зазвичай це робиться для того, щоб нагадувати собі щодня деяких з багатьох різних характеристик, пов’язаних з Санкт представлений на медалі.

Святий Антоній, наприклад, є покровителем загублених статті, втрачених людей і, на думку багатьох, навіть втрачені душі. З медаллю святого Антонія може представляти надії людини в пошуку людини, яка втратила на них. Воно може представляти надії католицького людини, що втрачена душа може повернутися до своєї колишньої віри в Бога чи в Ісусі. Це може означати тільки людина шукає втрачену статтю або сподіваючись на його повернення.

Задамося старовинні медалі тут, зокрема тому, що античний вигляд або зовнішній вигляд медаль суті зменшує блиск і зовнішній вигляд цієї прикраси і, отже, зменшує ймовірність людина буде носити такий пункт, щоб привернути увагу до себе, а не за допомогою пункту як натхнення. Крім того, зручність браслет чотки або миттєвої доступності, коли один хоче сказати, чотки, припускає утилітарного використання, а не дисплей намиста для своєї візуальної привабливості або вплинути, як ювелірні вироби.

Ісус завжди був стурбований віруючих поклонятися неправдивим богам і може бути менше ентузіазму з приводу тенденції ми описуємо тут, ніж визначені тат чи святих, але носіння браслета чотки здається майже зразковим вправи у визнанні власної віри через прагматичного використання браслет чотки як спосіб сказати чіткі, не маючи традиційного чотками в руках.

Там немає нічого спочатку поганого в носінні твердих хрест намисто золота з діамантами зображенням Ісуса або носіння кричущі рубін, гранат кристал або перлів чотки, а не занижена сандалового дерева або чорний онікс чотки браслет на те пішло. Потік благодаті, пов’язані з кожною має набагато більше спільного з наміром, а не зовнішній вигляд. Таким чином, навіть самі занижені чотки браслет приховані під лахміття і попіл не може винагородити власника, якщо він ніколи не тягне його руку і говорить побожний чотки!