шкатулки може бути практичним краси

Якщо у вас є будь-які розміри колекцію ювелірних виробів, що мають якусь шкатулку є обов’язковим. Ювелірні вироби, як правило, малі і можуть легко заблукати в іншому випадку, і втратити одну сережку з пари може зробити його непридатним для використання. Шкатулка можете зберігати всі ваші коштовності в одному місці, без пилу, і, сподіваюся, без зв’язок. Два основних фактори буде направляти ваше рішення у виборі коробки ювелірних виробів: функціональність і зовнішній вигляд. В ідеалі, ви знайдете вікна, високі процентні ставки в обох.

Для функціональності, почати з оцінки вашої колекції. Що у вас багато? Може бути, ви носите багато різних кілець, але майже ніколи не носять намиста. Може бути, ви носите багато великих, кремезний браслети, або є велика колекція сережки. Якщо у вас є багато сережки, сережки екрану може бути гарною ідеєю. Тут, сережки повісити на організаторів, так само, як вони були б у магазині. Це може бути корисно для підтримки сережки у пари, і для підтримки обірваних сережки розплутати. Існують спеціальні коробки для проведення годинники, кільця і ​​окремих ящиках або відсіках у великі коробки, які мають місце для намиста, щоб закласти або повісити безкоштовно зав’язування. Деякі коробки виготовлені із спеціального матеріалу, який буде тримати деякі види ювелірних виробів чиста, або зробити його легко чистити їх, як ящики, які тримають срібних ювелірних виробів від потускнения. Якщо ви багато подорожуєте, зверніть увагу на дорожній футляр ювелірні вироби, ювелірні вироби висить мішок, або навіть міні-валіза тільки для ювелірних виробів. Для чоловіків, які є невелика колекція ювелірних виробів, можливо, кілька годин, пара з двох запонок і, можливо, одного або двох, комод камердинер може робити цю роботу досить красиво, а також може дати їм місце для звалища, що запасні кишені змінити або зберегти свої очки в одному місці.

Для зовнішнього вигляду, подивіться навколо вашого будинку і, зокрема, вашої спальні або будь-який інший кімнаті вашого шкатулка буде дюйма з безліччю шкатулки доступні, ви обов’язково знайдете той, який відповідає вашому інтер’єру і відповідає вашим ювелірної колекції. Якщо у вас є велика колекція, ви можете подивитися в ювелірний шафі. Вони бувають різних стилів, від античних (або призначені для виглядати його), щоб шафу в сучасному циліндричної форми, де двері невелике дзеркало. Для невеликих колекцій, бувають випадки, акрил, шкіра, і всі види деревини.