ювелірних виробів натхненний сексом фільму і міста

Модниць серіалі HBO Секс у великому місті Take Manhattan штурмом з їх тенденція встановлення відчуття стилю і вже вдарив великий екран раз в блокбастері на основі хіт шоу. Завжди fusionists, запеклі четвірка відповідальні за створення деяких з найбільш гарячих дизайнер і ювелірні тенденції на сьогоднішній день. Так як вони вже підписав контракт на фільм продовження, ми думали, що ми поглянемо на кожний з унікальне почуття жіночої ювелірного стилю.

Серце і душа Секс у великому місті, Керрі кінцева іконою стилю. Тому що деякі з ювелірних виробів, які вона носила на шоу, деякі частини були очолив список необхідних компонентів по всій країні. Наприклад, намиста ‘Керрі’ підпису, які вона носила початок тенденції, яка все ще популярні й сьогодні. Підкова намисто кулон, який вона носила настільки ж знаковим як рожевий космополітичної потягували на шоу. Керрі вибір ювелірних виробів також включені весело повороти на класичні твори, такі як кулон намисто світу знак або шарм браслети.

Всі американські дівчата, Шарлотта був справжнім романтиком в душі, і носили прикраси, які відображають її жіночу сторону і заможний виховання. Любов Шарлотти всіх речей належне, вона тяжіла до однієї нитки перлові намиста і сережки. Вона також зробила відома підвіска у формі лука і віддали данину класичним скорочень алмазів.

Жорсткий очолював роботи-Holic встановлює її підпис стилі і відрізняється яскравим і химерні частини комплектів ювелірних виробів. Руді є найвідомішим за короткий акцентуючи її нахабний робити з ганчіркою або бовтаються сережки із золота або красивих налаштування каменю. Вона також грає з квітами, які доповнюють її колір волосся, використовуючи королівський блюзу і аквамарин аксесуар в її вибір.

Впевнені стійки лисиця її речі в обурливо прикраси, які, як смів, як її особистість. Саманта любить кільця фірмовий коктейль, таких, як два кільця пальцями квітку, який вона отримала в подарунок у фільмі. Вона також взяла ризики з фанки неонові геометричні сережки, великі браслети і браслети Lucite тварин друку.