ідеально перлові прикраси для Вас

Як тільки ви знаєте правильний колір перлів підходять для вашої шкіри і колір волосся, це час, щоб з’ясувати роду перлові намиста, браслети і сережки б ідеально, щоб ваш вік, обличчя і шиї типу, і особистості, і випадки, якій ви хочете їх носити.

Чим ви молодші, тим більше уваги ви хочете привернути до шиї, тому що ніщо хвалиться молодь до більшої користю, ніж елегантні рядки дрібного перлів. Спробуйте 10 до 13 мм у довжину намиста комір, і з’єднати їх з дрібних крапель перлів для сережки, абсолютно відмінно підходить для повсякденного одягу. Якщо у вас є довгі або серцево-форми обличчя, бовтаються перлів доповнили б вам ідеально. Для круглого або квадратного особи, шпильки краще. Перлина намиста є класичними для формальної одягу, будь то весілля або вечерю, і зробить будь-яку сукню або блузку жіночу пишаємося на гламурний вечір.

Для тих, хто в розквіті сил або витонченої старості, ідеальна довжина перлове намисто було б від 18 до 24 дюймів або намисто принцеси перли, з кулон висить два або більше дюймів нижче лінії шиї. Більш короткі кулон буде виглядати красиво, так само як і великих розмірів з перлів. Інші намиста для цієї вікової групи буде перлиною намисто Matinee від 20 до 24 дюймів, що команди добре з діловий костюм або плаття, або, навпаки, намиста опери перлиною якого становить 28 до 34 дюймів і підходить, якщо ви хочете бути модну . Такі довгі намиста можуть бути об’єднався з шипами, і вони виглядають добре з брючні костюми, а також. Широкі браслети з великими перлів також ідеально підходить для літньої жінки.

Звичайно, незалежно від вашого віку, необхідно мати на увазі, ваша шия типу при виборі вашої перлове намисто. За короткий шиї ви повинні мати ниток перлів на два дюйми нижче ключиці зробити вашу шию здаються довшими. Для більш важких шиї, носять більше ниток, тому що вони допомагають дати вам довжини замість обхваті. Для довгих і тонких шиях, потрійні ниток перлів з найкоротшим обіймати основи шиї колонки було б ідеально. З іншого боку, з кістлявою шиєю, відвернути увагу від шиї при наявності ниток нижче. Шипи для коротше і важче шиї, і Danglers для довгих шиях були б правила для сережки.

Ваша особистість повинна також надихати перлів ви не вибрали, білого або жовтого перлів в скромний дизайн коміра може бути кращим варіантом для неприємної виконавчий на роботі, ніж розчервонілі рожеві принцеси. Якщо ви більше фанк типу і хочуть носити перли напів-формально, гарною ідеєю було б піти на бароковим перлами, які є нерегулярні і сферичну форму, або є удари і хребтів. Нанизані новаторському із золотою або срібною дроту, вони утворюють великі оригінальні органічних ювелірних виробів.

Перли ж універсальні, як ви хочете, щоб зробити їх, виберіть перлові прикраси, які оброблені, щоб виявити ваші особливості і ставлення до їх найкращим чином.