Матеріали, використовувані, щоб зробити годинник

Навіть якщо ми використовуємо їх кожен день, більшість людей не спромоглися подумати про те, як годинник, або в тому, які матеріали використовуються для їх виготовлення. При покупці годинників ми просто вибираєте годинник, який відповідає нашому бюджету і стилю життя.

В даний час, годинникарів мають у своєму розпорядженні широкий спектр матеріалів. Кожен матеріал високо цінується годинникарів свої унікальні характеристики. Завжди думати про майбутнє, годинникарі витрачати багато свого часу експериментувати з новими типами матеріалів

Багато хто з сьогоднішніх годинник виробники пропонують свої годинники у виборі разі металів. Три найбільш поширених сплавів, використовуваних є високоякісної нержавіючої сталі, вісімнадцять каратів золота і платини.

Нержавіюча сталь

Нержавіюча сталь є найбільш поширеним сплаву, використовуваного для корпуси сьогодні через свою довговічності і протиерозійних властивостей. Це дуже твердий метал, який ідеально підходить для крафта професійні спортивні годинник такі подорожі тривоги годинник, і спортивні хронографи. Годинник виготовлений із сталі практичний вибір для повсякденного використання, на відміну від дорогоцінних годин металів, таких як золото або платина частини. Які зазвичай розглядаються як сукня годинник.

золото

Золото є другою найбільш поширений метал, який використовується у виробництві годин і розглядається як класичний вибір для кращих годин. Хоча це більш податливим, ніж нержавіюча сталь, вісімнадцяти каратного золота є міцним і добре підходить для годин. Вісімнадцять сплави карат золота можуть бути складені у трьох різних кольорів, традиційні жовтий, рожевий / рожевий або білий.

Позолочені

Позолочений корпус годинника виготовлений із сталевої основи і покриті тонким шаром золота. Цей тип годин, очевидно, дешевше зробити.

платина

Платиновий найбільш ексклюзивних метал, використовуваний для корпусів. Це вкрай рідкісний коштовний метал з відмінними тепло, зносу і корозії властивостями, що робить його ідеальним матеріалом для вишуканих колекційні годинник.

Існують і інші матеріали менш широко використовується, щоб зробити годинник, два з них є титан і кремній.

Титан – це білий метал цінується за його міцність вищим.

Кремній має ту перевагу, що виключає необхідність в олії і теоретично зменшує кількість тертя, тим самим продовжуючи термін служби годинникового механізму.

При покупці годинник для себе ви, ймовірно, не буде свідомо думати про те, що годинник зроблені з, ви просто подивіться на стиль і ціну відповідно до ваших потреб. Однак, якщо ви купуєте годинник для когось іншого в якості подарунка, ви можете, що людині знати це якісний подарунок. У цьому випадку, це питання до вас, що годинник зроблені.