Ваш путівник у лялечку бісеру

Шарик шарму повальне захоплення в ще йде з багатьма брендами кулька шарму навколо. Одним з яких є діапазон Chrysalis. Колекція красиво закінчили скляні намиста, срібні прокладки і браслети з срібла і чорної шкіри.

Діапазон Chrysalis не слід плутати з більш доступним бісеру; ці скляних кульок стерлінгового срібла 925 проби вставка, яка є родием, який робить те більш міцним. Красиві кольорові намистини, які вручну оброблені яскравої зелені в блакитних і рожевих має бути Chrysalis бісером. Якщо ви шукаєте що додатковий блиск виберіть срібної фольги кульку, який має сріблясту фольгу навколо зовні, вони виглядають фантастично на рожевий.

Для переходу між вами Chrysalis бісеру у вас є 925 срібні кульки прокладки, є багато на вибір, такі як серцева прокладки, прокладки зірки і навіть прокладку яка дозволяє вам кліп на ваш улюблений кліп на чарівність!

Таким чином, ви можете відокремити або розділити вас браслет або навіть якщо ви тільки хочете мати кілька кульок, але хочемо, щоб залишатися на одному місці, ви можете вибрати одну на двох кульки затвора лялечки, які виглядають як Spacer бісеру, однак вони мають гумове вставки, тому вони залишаються, де вони знаходяться.

Діапазон лялечка була розроблена для Вас, щоб зробити у вас є унікальна коштовність, немає ніяких правил шарм браслети з бісером, так що нехай вас фантазії!