Топ 5 годин для студентів

Школа сповнена веселощів і захоплюючих класи, заходи та зустрічі. Щоб зберегти в стислі терміни і за межами кампуса, ви хочете, щоб інвестувати в якість годинник. У вас є багато варіантів, коли шукаєте годинник під час повернутися в школу магазинам. Ви хочете, щоб важити стиль і функцію, щоб вибрати годинник чоловічі або жіночі годинники для вашого коледжу або шкільний гардероб. Чи вважаєте ви дизайнерські годинники або ви хочете купити годинник зі спортивними стилями, вважаємо, що наші поради До покупки жіночі годинники і чоловічі годинники.

Durable: міцні годинник, потрібно обов’язково мати, коли ви підстрибуючи між сторонами жіночого товариства, дослідних комісій і спонтанні поїздки дорозі. Годинники з нержавіючої сталі є одними з найбільш міцних і самих годинник включають принаймні, корпус з нержавіючої сталі або задній кришці. Шкіра та гумових також неймовірно міцним. Вибір між нержавіючої сталі, шкіри і гумові ремінці на основі естетичних і купити годинник з улюбленими текстури і стилю.

Завантажено з Підпрограми набирає: Subdials вбудовані в години особи та пропонують безліч корисної інформації. Subdials може сказати вам час в інший часовий пояс, дата і поточну фазу місяця. Багато дизайнерські годинники та спортивні годинник Subdials використовувати для відображення функцією хронографа, яка так само, як секундомір. Багато години використовувати цифровий вікно, а не циферблат для відображення секундомір, висотомір, календаря або фази місяця трекера.

Можливість зберігання даних: Відстеження зустрічей і відомості про хід важливо для зайнятих студентів. Багато години дозволяють зберігати дати і замітки на крихітний вбудований комп’ютер. Цей годинник часто показують стегна, гальмівної стилі з мініатюрним калькулятором, який є одночасно корисної і прохолодно. Деякі годинники зберігання даних висували тривоги, щоб нагадати вам зберігати Дати та призначення або просто розбудити вас, коли ви засинаєте в бібліотеці.

Запустити на альтернативну енергетику: Кварцові годинник дуже популярні і механічний годинник роблять велику повернення, але багато студентів воліють дивитися, що працює на альтернативну енергетику. На сонячних батареях годинник захоплення сонячного світла і перетворення її в енергію, і кінетичні годинник використовувати коливальний ваги захопити енергію ваших рухів зап’ястя. Автоматичні годинник також використовувати рух зап’ястя за владу, але у них є традиційні механічні рухи замість батарей. Сонячні батареї, кінетичні і автоматичні годинник прохолодно і практично не потребує обслуговування.

Водонепроникність: водостійкі годинник майже безтурботним. Годинники з низьким опором води, наприклад 50 метрів, або 5 ATM, можна носити, коли ви миєте руки, але повинні бути видалені, перш ніж потрапити в душ. Годинники з більш високою водостійкістю, наприклад 100 або 200 метрів, можна носити в воді, хоча занурення годинники повинні мати загвинчується заводний головкою для захисту годинникового механізму. Немає годинник не є дійсно доказ води, але той, який є водонепроникним до 200 метрів, або 20 банкоматів, досить близько.