, Що становить 925 срібло

Більшість з нас придбали шматок срібло; кулон, чарівність або навіть фоторамка, і бачили “925” штамп або вигравіруваний на задній частині його, іноді слід зі словом «срібло». Що саме це таємниче «925» марки на увазі? Шлях назад, коли номер, який вказаний в срібних виробів було використано більше як серійний номер для виробника, щоб гарантувати його “справжність. Сьогодні, під грифом “925” означає щось зовсім інше.

Срібло, особливо срібло ювелірні вироби, як правило, штамп або з вигравіруваним «925» на спині. Штамп може варіювати також як: “925”, “925” або “92,5”. Що це означає насправді дуже просто! Він просто стверджує, що деталь 92,5% срібла. «925» являє собою сучасний гарантуємо що деталь придбаною якості. Так що в іншому 7,5%?

Інші 7,5% пункту, де ви повинні бути обережні. Залежно від країни походження, інші 7,5% може бути нікель, мідь, або навіть призвести! На щастя, для більшості з нас в Європі та Північній Америці, срібла ми купуємо в намиста, сережки, браслети або, ймовірно, зробили сильніше за рахунок використання міді. Мідь є більш сильним і міцним, і навіть із зростанням економіки, як і раніше дешевше, ніж срібло. У США, наші срібні перевіряється на утримання і найбільш авторитетних ювелірних виробів виробника триматися подалі від етилованого срібла зроблені в Китаї. Завжди переконайтесь, що запитати або подивитися на сайті перед покупкою, про всяк випадок!