використання оніксу

Мармуровий онікс має відмінне застосування. Мармуровий онікс використовується найчастіше як камін об’ємним, бар нагорі, або як невеликий острів, як він передає світло. Він також використовується в якості кабошонах і для будівельного матеріалу. Особливу увагу потрібно при використанні мармуровий онікс у вашому житловому районі. Подумайте про свій власний спосіб життя і умов перед покупкою оніксу як поверхня стільниці або барной стійки.

Інші області застосування включають в себе подальше стін, підлоги зі світлого будинку борг, раковини бази і таблиць. Онікс також може використовуватися на новизну предметів, таких як вази, урни, винні кубки, чаші і лампи. Це дійсно працює чудово, де Ви могли акцент каменю та використання під освітлення або підсвічування, щоб привернути увагу своїх прозорих якостей. Мармуровий онікс можна було придбати в плитці форми або у великих плит для універсальний зовнішній вигляд.

Чорні та кольорові онікс звичайно пофарбована. Onyx легко пофарбовані, так що будьте обережні більш “ненормальні” передачі кольору онікс, такі як яскраво-синій і т.д. Onyx з червоними і білими смугами, іноді називають як “Сардоникс”. Онікс чорний агат вибір. Однак деякі частини онікс більш-менш прозорим. Саме тому він часто нагрівається підкреслити інтенсивність його кольору.

Як і мармур, онікс може бути завершена з полірованою поверхнею. Це шовкові і відображають поверхні, що база поглиблює колір і контрасти в камені. Це також може бути завершений до відточеним обробкою поверхні, тупий, як низькі обробка блиск. Це не відображає, як і глянсова обробка з полірованого. Проконсультуйтеся з вашим виробник або установник, якщо у вас є інші якості поверхні на увазі.

Цей природний камінь має чудові, прозорість, і різних кольорів. Кольори оніксу м’які і розкішні, майже ніжний погляд. Світлі відтінки золотого меду, м’ята зелені, коричневі і вихор дасть вам еротичні почуття. Існують різні смуги або лінії додаткового кольору працює все ретельно камінь сприяє його ексклюзивними колірними характеристиками. Онікс зображень свято для очей.

Винятковий та відмінні красою мармурового оніксу не для всіх, тому що на його зміст процесу. Було б травлення, якщо ви не обережні, вимоги повинні бути запечатані, і є більш м’яким і ніжного натурального каменю. Якщо ви знаєте, збереження і обмеження цього каменю і люблю дивитися, це може бути великий вибір для вас. Виглядає досягається за рахунок використання мармуровий онікс є єдиним у своєму роді. Якщо ви щасливі з турботою оніксу потрібна, то ви будете любити його незвичайний вигляд.