чоловічі годинники керівництво Chopard Mille Miglia 2002

Mille Miglia 2002 працює на хронограф з автоматичним механізмом ETA калібру з Дюбуа режимі Depraz Chrono. Він має 38 каменів і 40 годин запасу ходу з COSC-сертифікації для хронометра.

Він використовує корпус з нержавіючої сталі з полірованою обробкою. Його діаметр 40,5 мм і має товщину 12,5 мм. Його сапфірове вигнута і обробляють антивідблиску з обох сторін.

Задня кришка має тиснення гонці Mille Miglia логотипом пробігу та сапфірове скло показує рух зсередини. Його водонепроникність до 50 метрів.

Циферблат чорний, а циферблати прикрашені кругові шви. Він має люмінесцентні арабські цифри, а також люмінесцентні естафету центральні стрілки, які родием. Безель з вигравіруваним тахометра масштабування.

Є три лічильника на циферблаті, які все посріблені і прикрашені кругові шви. Лічильники показують, мала секундна стрілка в 3 (зі знаменитою червоною стрілкою, яка вказує “1000 Miglila»), часовий лічильник в положенні 6 і хвилинний лічильник в положенні 9.

Його другої руки бігають по центру є червона стрілка на його кінчику. Хвилинний трек з 1/5 з другого дивізіону відзначений трикутним люмінесцентні маркери надруковані на циферблаті. Його відображення дати знаходиться між 4 і 5.

Він використовує дуже спеціальної гуми, яка ступаючи, який нагадує гонки Dunlop шини, використовувані в 1960 році. Він має сталевий застібкою для його пряжкою. Інша доступна версія жовтого золота поставляється в 250 штук обмеженим тиражем.