Обручки – як придбати їх абсолютно

Часто пари в основному зосереджені на покупці великим нетерпінням обручки і не звертати особливої ​​уваги на обручки. Але це не правильний спосіб відсвяткувати весілля, яка також буде одним з заповітні моменти вашого життя. Але які основні поради, які ви повинні бути наступні роблячи магазинах?

Ну, перш за все, знати, що це група, просте металеве кільце, яке необхідно для завершення весільної церемонії. Але простота металу не означає, що ви повинні купити його тільки заради церемонії. У самому справі, ви повинні бути максимально серйозним і зацікавленим у придбанні металеве кільце, як ви були в момент покупки обручки, що ви так глибоко представлена ​​ваша наречена.

Отже, найперше, що для забезпечення в тому, що обручки повинні збігатися з обручку, що ваша наречена носити. Кільцем, і група повинна відповідати в метал, колір, гравюри і всі інші можливі функції. Як правило, це обручка, що пари першої покупки. Отже, візьміть на ринг, щоб магазин ювелірної і попросити ювеліра, щоб показати метал-група, яка відповідає з ним. Було б ще краще, якщо ви відвідуєте той же ювелір, у якого ви купили кільце. Він може бути з відповідними кільця для весілля. Або, просто запитайте будь-якого іншого ювеліра зробити новий з цієї нагоди.

Там не набір правил про метал групи. Цілком особистий вибір. Ви можете вибрати все-жовтого золота смуги для більш складних конструкцій. Золото є традиційним металом, і ви можете забрати її в 14k, 18k і 24k. Або у вас є також можливість поєднання білого і жовтого золота або жовтого золота з платиною для більш динамічного зовнішнього вигляду кілець.

Ваша рука форма також відіграє роль у виборі відповідних обручки. Розглянемо, який тип кільце буде виглядати краще на ваших руках. Наприклад, занадто вузької смуги не можуть бути придатні на руку, що широкий і має більший Кості.

Якщо ваші руки широкі й важкі, підібрати групу, яка має закруглені краї, так, що тиск це не так багато на плоть пальця. Якщо ваші пальці тонкі, вибір на користь діагональної конструкції група, яка дасть ілюзію більшої ширини.

Будь ювелірний магазин сповнена сортів кілець. Не погоджуйтеся на обручки в поспіху. Замість цього, піти на вичерпне порівняння. Іноді, фізичні магазини ювелірних виробів не дозволяють клієнтам порівняти багато через іншої причини. Якщо справа йде саме так з вами, як добре, то шукати в Інтернеті.

Мережі роздрібної торгівлі ювеліри не тільки мають більше сортів обручки, але їх ціни занадто конкурентоспроможні і нижче, ніж фізичні магазини. Є кілька аспектів на увазі ювелірні до її покупки.